Lokatorka z Warszawy miażdży argumenty Gronkiewicz-Waltz! „To ona zrobiła zamach stanu na Warszawę”


Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, broni się przed Komisją Weryfikacyjną jak może! Ostatnio na antenie Radia Zet, mówiła o końcu demokracji w Polsce, oraz o prowadzonym zamachu stanu. Dostała odpowiedź od lokatorki z Warszawy...


Wiadomości TVP wyemitowały słowa kobiety, która jest oburzona zachowaniem prezydent Warszawy, która w ocenie lokatorów, nigdy nie interesowała się ich losem tak bardzo, jak słynną już sprawą pl. Piłsudskiego, który ma zostać przejęty przez wojewodę.

Cała Warszawa ma pani dosyć! Jaki zamach stanu? To ona zrobiła zamach stanu na Warszawę – mówi dla „Wiadomości” TVP lokatorka.

Stara dobra zasada w polityce mówi, że zwykli obywatele decydują o przyszłości polityka, a ich ocena powinna być dla niego bezcenna. Takie opinie, jak kobiety z materiału, mówią nam najwięcej o opinii, jaką wśród Warszawiaków ma pani prezydent...

Źródło: Wiadomości TVP
fot: YouTube


Komentarze

  1. Przykro patrzeć na tę zidiociałą bufetową. miota się, łże że nic nie wiedziała o tym co się działo całymi latami pod jej nie-rządami !! Zakłamana złodziejka, też dorobiła się na kradzieży kamienicy i krzywdzie Warszawiaków. Wstyd !!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. i do tego nawet po Polsku nie potrafi dobrze zdnia złożyć... I taka osoba jest prezydentem hahaha to ja powinienem być carem Polski.

      Usuń

Prześlij komentarz