Tego się nie spodziewali! ! Krótka notka o młodości Patryka Jakiego wywołała burzę w sieci!


Niedziela nam wszystkim pewnie upłynęła na wyśmiewaniu krótkiego newsika, który ukazał się na portalu „gazeta.pl”, gdzie napisano, o staniu pod blokiem w młodości przez wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.
W tekście pojawiły się zdjęcia polityków z młodości. Jednak tylko w przypadku Patryka Jakiego pojawił się tak dziwny wpis:

Dziś wiceminister i wróg Gronkiewicz-Waltz. A w młodości stał pod blokiem – napisano w serwisie „gazeta.pl” , dodając zdjęcie z młodości dzisiejszego wiceministra sprawiedliwości.


Trzeba przyznać, że polot i finezja redaktorów nie zna granic. Czy każdy nas był z miejsca dojrzałym i ukształtowanym człowiekiem, który odnosi sukcesy w życiu zawodowym, czy może każdy z nas posiada wspomnienia z dzieciństwa?

Ten krótki wpis jest tak absurdalny, że w sieci zawrzało. Internauci zaczęli masowo publikować zdjęcia z młodości z hasztagiem #stałempodblokiem.

Czy to będzie nauczka na przyszłość dla redaktorów? Czy najdzie ich refleksja, aby z byle czego, nie rozdmuchiwać wielkiej afera? Bo czym innym jest nabijanie się z autentycznych wpadek, a czym innym z ludzkich i naturalnych rzeczy...

fot: YouTube


Komentarze

  1. Tylko wypindraczeni szmaciarze..., piszą takie ograniczone komentarze. Jaki jest Jaki, każdy widzi. To mądry, uczciwy, sprawiedliwy, wrażliwy i pełen empatii, wartościowy człowiek. W przeciwieństwie do wielu bananowych bachorów , wyhodowanych w puchowych, pozłacznych dygnitarskich POstkomuszych willach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz