Zachodnie media przyznają Polsce racje w temacie reparacji! „Poland is LEGALLY RIGHT to demand World War 2 reparations from Germany”


Polska podejmuje się bardzo ważnego i odważnego zadania, jakim jest walka o uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec. Jednak nie wszyscy uważają, że to dobra decyzja. Politycy totalnej opozycji, krytykują władze, za niszczenie relacji z Niemcami. Cóż, czego innego się po tych ludziach spodziewać?Jednak nie wszyscy są w tym temacie krytyczni. Okazuje się, że zachodnie media (oczywiście te niezależne) uważają, że Polska ma racje!

Oto bardzo popularny serwis na Twitterze „Voice od Europe”, który przywołuje publikacje w brytyjskich mediach?

Czy uważacie, że Polska może po długim boju liczyć na reparacje od Niemiec?

Źródło: Twitter
fot: KPRM

Komentarze

 1. Niemcy z taką przeszłością historyczna sami powinni to uczynić bez łaski ale nie oni dalej knują, kopią dołki,szydzą itp wstyd i hańba ale pluj świni w oczy to powie ze deszcz pada!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten temat musi być nieustannie wciąż drożony na kilku poziomach i płaszczyznach nawet w ONZ jest tam Polski przedstawiciel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiscie ze powinni zaplacic za cale zlo i zniszczenia totalne.na utrzymywanie kasztanow maja to niech znajda sposob i na zwrocenie tam gdzie powinni��

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby nie zapłacili nikomu, to bylibyśmy na straconej pozycji. Ale Niemcy zapłacili wszystkim którzy się domagali, a teraz wreszcie domagają się Polacy!
  Czy to źle, że nie pchaliśmy się po pieniądze, jak ich nie mieli? Teraz mają prawie 300mld.Euro nadwyżki w handlu zagranicznycm, więc o co chodzi? Napadli, zniszczyli i wymordowali 6 milionów ludzi, nie wiadomo ile zwierząt rzeźnych, nie wiadomo ile wymordowali inteligencji polskiej, ile zrabowali majątku prywatnego i publicznego, ile zniczyli infrastruktury drogowej i kolejowej, mostów, pojazdów szynowych i drogowych, maszyn rolnniczych i budowlanych, zakładów przemysłowych, instytucji kultury i szkół, urzędów publicznych i prywatnych firm... Czy to da się zamknąć jednym bilionem euro?
  Jak im ktoś ukradnie używany samochóch to krzyk na calą europę, że Polacy kradną samochody i narażają ten uczciwy naród na straty.A nas wymordowali , okradli i spalili.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz