SZOK! Saryusz-Wolski twierdzi, że rezolucje ws. Polski były pisane przez totalną opozycję! „Mogę powiedzieć, w którym pokoju to było pisane”


Bardzo ciekawe, intrygujące i ważne słowa padły w programie „Warto Rozmawiać”, który jest emitowany w TVP1. Europoseł Jacek Saryusz-Wolski, który odszedł z PO, bowiem sprzeciwiał się atakom na Polskę, twierdzi, że rezolucje ws. Polski były pisane przez Polaków!Posłuchajcie tylko tych słów i oceńcie sami.

Szkoda, że europoseł nie chce zdradzić nazwisk. Pytanie, czy czegoś się obawia, czy może nie ma pewności jest tutaj zasadne. Oczywiście w taki sposób zawsze można mówić, wiem, że ktoś, coś napisał, jak nie padają konkrety, to nikomu nic nie udowodnimy.

Jednak z drugiej strony, tak poważny polityk, nie koniecznie musi pozwolić sobie na blef. Zbyt długo jest w polityce, jest pewny siebie. Same rezolucje również wyglądały jak pisane przynajmniej przy konsultacji kogoś z Polski.

Źródło: TVP / Twitter
fot: YouTube

Komentarze

 1. To dało się wyczuć jak swąt dymu jest wiele udowodnionch przypadków gdzie strażacy i kominiarze POdkładali ogień 🔥 aby POtem gasić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno uwierzyć, ale mamy takich POlaczków !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykre, ale mamy. Wszyscy zdrajcy - targowiczanie - zostali powywieszani. Mam nadzieję,że ci obecni PO-laczkowie też w końcu znajdą się na latarniach. Naród w końcu nie wytrzyma - tych donosów, i zdrady Ojczyzny - i wymierzy im sprawiedliwość - jak wówczas ! Przykro patrzeć na tych bandytów-donosicieli !!

   Usuń
 3. Przecież doskonale o tym wiemy. Przecież Schetyna czy Petru i ich drużyna w UE wcale się z tym nie kryła i nie kryje. Jeździli, jeżdżą i będą jeździć do następnych wyborów. Dobrze posłuchać całego wywiadu, Pan Wolski również powiedział, cytuję "prosił i błagał", aby zająć się Polską, Polak na wysokim stanowisku w UE, czyżby miał na myśli tego co nazwał go w myślach szmatą?

  OdpowiedzUsuń
 4. Totalna opozycja... Im prędzej pójdzie na dno, tym lepiej dla Polski i Polaków

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest odważny, a może głupi. Mówiąc to bardzo siebie i swoją rodzinę naraził. Oni mu tego nigdy nie wybaczą. Na swoich usługach na pewno mają oprawców z SB i UB. Muszą zamknąć mu usta bo jest dla nich niebezpieczny. Dużo wie, a to jest dla nich groźne. Zachodzi pytanie czy zginie jak A.Lepper czy jak J.Popiełuszko, chyba że mają na niego jakiegoś "haka". Myślę, że powinien natychmiast dostać osobistą ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wystrzelać wszystkich parobków berlina i Brukseli.Kto donosi na swój kraj i rodaków, nie zasługuje na to aby żyć.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz