Publicysta, któremu daleko do PiS pisze wprost: Przekręty, które komisja Jakiego ujawnia, były rzeczywiste, nie wymyślone


Publicysta Roman Graczyk w serwisie Interia.pl napisał ciekawą opinię o pracy Komisji Weryfikacyjnej, oraz jej szefie wiceministrze sprawiedliwości Patryku Jakim. Warto zwrócić uwagę na kilka zdań, ewentualnie zachęcamy do przeczytania całości.Graczyk wskazuje, że Patryk Jaki może jest ekscentryczny, ale działa sprawnie i rozwiązuje ważny problem.

– Bo, owszem, komisja posła Jakiego działa na skróty, jej przewodniczący ma maniery arrywisty, ale... Ale przekręty, które komisja Jakiego ujawnia, były rzeczywiste, nie wymyślone – wskazuje Roman Graczyk.

Publicysta dodaje również słowa o Polskiej Fundacji Narodowej i nie trafionej i również w naszej ocenie błędnej kampanii.

– Owszem, kampania Polskiej Fundacji Narodowej w sprawie reformy sądownictwa jest pod wieloma względami skandaliczna (i sama zawiera w sobie finansowy przekręt), a jednak... A jednak to sędziwie wspierali swoimi nieuczciwymi wyrokami złodziejską prywatyzację warszawskich kamienic – czytamy w felietonie.

Polecamy całość TUTAJ

fot: YouTube

Komentarze

  1. Mówiłem, czas każdemu wreszcie otworzy oczy. Cierpliwości

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz