Posłanka Nowoczesnej jednym pytaniem zakasowana w RMF FM! „Ile projektów ustaw złożyliście w tej sprawie?”


Politycy Nowoczesnej przez cały czas krytykują każdą próbę reformowania polskiego sądownictwa, którą podejmują rządzący. Według nich złe projekty przedstawiało ministerstwo sprawiedliwości, a teraz zły projekt przedstawia prezydent Andrzej Duda.W studio RMF FM gościła wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak (Nowoczesna) również z zawodu sędzia i została konkretnie zapytana: ile projektów reformujących wymiar sprawiedliwości złożyła Nowoczesna?

I to ma być ta nowa jakoś, oraz politycy chcący lepiej rządzić od PiS? W naszej ocenie, klub Nowoczesna jest najbardziej nieporadną opozycją ze wszystkich! I zauważcie, wicemarszałek Dolniak, jako sędzia, mogłaby wnieść coś merytorycznego do debaty, tylko dlaczego tego nie robi?

Źródło: RMF FM
fot: RMF FM

Komentarze

  1. A po co składać w obecnym Sejmie jakiekolwiek projekty,przecież piski wszystko odrzucają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Panie Andrzeju, po to, aby wykazać się konstruktywną pracą. W przeciwnym wypadku nikt takiej partii nie będzie brać na poważnie. Skoro sprawa jest tak ważna, że dotyczy wszystkich obywateli, nie wystarczy, że partia opozycyjna skrytykuje dany projekt ustawy zgłoszony przez partię większościową.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz