Ona tak na poważnie! Posłanka Gajewska mówi, że lider PO ma charyzmę i wizję na 20 lat do przodu!


Czego to się nie robi w polityce, aby przypodobać się liderowi ugrupowania, zwłaszcza gdy jest się posłem, a walka o kolejną reelekcję zaczyna się dzień po wyborach. Oto jak lojalni potrafią być politycy pokazuje posłanka Kinga Gajewska z PO.Szczerze mogę powiedzieć, że Grzegorz Schetyna jako lider Platformy Obywatelskiej jest najlepszym liderem, jaki mógł się trafić w tym okresie. Nie wyobrażam sobie innej osoby. Uważam, że ma niezwykłą charyzmę, jeśli chodzi o Platformę Obywatelską. Potrafił w tak ciężkim okresie dla PO spoić z powrotem tych ludzi i sprawić, by się znowu polubili. Po tych ministerstwach, tych latach pracy ze sobą, oni się znowu polubili! — mówiła na antenie Nowej TV Kinga Gajewska, posłanka PO.

Doczekaliście do końca? Mocne prawda? O kim jak o kim można tak powiedzieć, ale o Grzegorzu Schetynie? Zwróćcie uwagę, że nawet prowadzący wywiad, nie wytrzymywał i pytał, czy posłanka mówi poważnie :)

Źródło: NOWA TV
fot: YouTube

Komentarze

 1. haha ale to jeśli chodzi o charyzmę itd to budka i szejnfeld mają z Po największą.... Do tego największe mądrale i największe cwaniaki... Schetyna to żulik...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona nie wie że rozjebał klub koszykarzy Sląska Wrocław.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nestety to swiadczy o poziomie intelektualnym powaznej czesci Naszego Spoleczenstwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli dowiedzieliśmy się, że Schetyna ma nie dwuletni, nie pięcioletni, ale dwudziestoletni plan grabienia Polski.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okazuje się, że ta Gajewska nadaje się do psychiatryka, kto takie coś wybrał na posła ?? W ogóle zastanawiam się, skąd PO-paprańcy maja jeszcze takie poparcie społeczeństwa ?? Czyżby Polakom podobały się wszystkie złodziejskie afery, grabieże "w świetle prawa", taśmy od Sowy, wyprzedaż majątku całego narodu - na który pracowaliśmy latami ??Czy Warszawiacy okradani przez bufetową i jej wspólników - także wybraliby tych złodziei ??

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz