Ledwie się zaczęło przesłuchanie Pawła Adamowicza, a przewodnicząca Wasserman zdążyła zrobić miazgę!


Wraca sezon sejmowy, wracają ciekawe wydarzenia takie jak przesłuchania przez Komisją Śledczą badającą aferę Amber Gold. We wtorek 12 września przesłuchiwany był wieloletni prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Oczywiście nie obyło się bez ciekawych akcji.Prezydent Gdańska w naszej ocenie zamiast konkretnie odpowiadać na pytanie, drążył, mówił nie na temat, wchodząc mocno na tematy polityczne. Niestety (dla niego) spotkało się to ze stanowczą reakcją przewodniczącej Komisji Małgorzaty Wasserman.

To nie pierwszy raz gdy przewodnicząca komisji merytorycznie upokarza świadków. Wcześniej obrywało się Romanowi Giertychowi, oraz Łukaszowi Tuskowi.

Źródło: Twitter / TVP Parlament
fot: YouTube

Komentarze

 1. Czasem sie zastanawiam czy osoba tu piszaca ma pojecie o czym pisze.
  Łukasza ?

  OdpowiedzUsuń
 2. wydaje mi się nie wiedza o czym piszą, jedynie chwytliwe słownictwo , miazga, maskara, szok , zaorał itd , to ich słownictwo. Nic merytorycznego.Tak samo jak na tym posiedzeniu zadawanie pytań co było w 2002 , 4 ,8 roku, I najlepsze ze nikt pod tym sie nie podpisuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Cała ta żałosna.pl jest zorana,zmasakrowana, itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie lubię kobitkę. A za kaszubów cała Polska się wstydzi że takich rozgarniętych inaczej jak ten samorządowiec wybrali.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz