Ale głupota! Amerykańska gwiazda kina mówi, że huragan pustoszy USA bo matka natura gniewa się o wybór Trumpa!


Czegoś tak bardzo absurdalnego dawno nie czytaliśmy! Oto gwiazda kina Jennifer Lawrence w jednym z wywiadów stwierdziła, że kataklizmy dlatego nawiedzają USA, bo matka natura gniewa się z powodu wyboru na prezydenta USA Donalda Trumpa.W wywiadzie dla Channel 4 twierdził, że to „Gniew i wściekłość matki natury”. Wymieniając kilka razy słowo „Trump” podczas wywiadu, stwierdziła, że jej niedobrze.

– Przerażająca jest wiedza, że zmiany klimatu są spowodowane działalnością człowieka, a my wciąż to ignorujemy. Gdy widzi się dziś huragany, jest trudno nie poczuć gniewu i wściekłości matki natury – mówiła.

Dobra, dobra. Teoria aktorki jest mocno naciągnięta. Przecież huragan Irma pustoszy nie tylko USA, ale również Karaiby, w tym takie kraje jak Kuba czy Dominikana. I co? To też złość na wybór Trumpa?

Źródło: wpolityce.pl / YouTube
fot: YouTube

Komentarze

  1. Idiotka.klimat się ociepla bo się ociepla i tyle.z człowieka ingerencją czy bez i tak by się ocieplił.a tak to się wmowilo światu że człowiek temu winny i co?się ociepla i się robi kasę a i tak się ocieplał będzie ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupełnie ogłupiała ta Jennifer Lawrence - a może matka natura gniewa się za wcześniejsze - lewackie rządy w USA ?? Przypominam tej idiotce, że huragany i powodzie są od lat w wielu miejscach !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz