Niemcy czy naziści zniszczyli Polskę? Wystarczy zobaczyć zdjęcia, żeby wiedzieć jak było!


W ostatnim czasie – zwłaszcza po pięknej oprawie kibiców Legii Warszawa – wrócił temat sprawców II wojny światowej. Oczywiście to Niemcy wywołali wojnę, choć przez lata skuteczna niemiecka propaganda wywołała w umysłach obywateli całego świata, przeświadczenie, że za wojnę odpowiadają naziści.A wystarczy tylko pooglądać stare zdjęcie, z czasów wojny, żeby zobaczyć jak „naziści” o sobie pisali: Sami określali się Niemcami!Czy macie jakieś skuteczny pomysły, jak Polska może odkłamywać historię?

Źródło: Twitter
fot: YouTube


Komentarze

 1. Trzeba przypominac prawde w kazdej mozliwej formie .Bolly

  OdpowiedzUsuń
 2. Deutsches Reich (do 1943)
  Grossdeutsches Reich (1943–1945)
  Rzesza Niemiecka (do 1943), Rzesza Wielkoniemiecka (1943–1945)


  Od zawsze Niemcy / Germanie byli wrogami Polaków / Słowian, nie zaczęło się to we wrześniu 1939r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla Fryców naziści to jacyś kosmici,nie mieli narodowości ani przodków,nie mieli też potomków,po dokonanych zbrodniach rozpływali się we mgle

  OdpowiedzUsuń
 4. Polska racja stanu wymaga, by domagać się od Niemców reperacji za zniszczenia materialne dokonane przez ich wojska podczas II wojny (napaści Niemiec). Ponieważ żadne pieniądze nie są w stanie sprawić zadośćuczynienia za zdrowie i życie milionów Polaków wywiezionych na roboty przymusowe, rozstrzelonych "z marszu" bez oskarżenia i sądu, zgładzonych w niemieckich obozach koncentracyjnych więc należy im (Niemcom) i następującym pokoleniom ciągle o tym przypominać. Można, a dla dobrosąsiedzkich stosunków nawet należy Niemcom wybaczyć, ale nigdy nie zapominać. To jest obowiązek każdego Polaka !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz