Jarosław Kaczyński bez owijania w bawełnę! „Donald Tusk ma się czego obawiać”!


W czwartek 3 sierpnia w polskiej prokuraturze zeznawał były premier Donald Tusk. Sprawa dotyczy pochówków ofiar katastrofy smoleńskiej. Przy okazji przyjazdu do Polski szefa Rady Europejskiej, warto zwrócić uwagę na słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Lider partii rządzącej mówi wprost: „Donald Tusk ma się czego obawiać”.

W rozmowie z TV Trwam Jarosław Kaczyński przypomniał co mówił kanclerz Niemiec Angeli Merkel:

– Ja lojalnie powiedziałem pani Merkel w Warszawie, że może być różnie z Donaldem Tuskiem, żeby jednak brała to pod uwagę, jeśli go popiera na przewodniczącego Rady Europejskiej. To nie zostało przyjęte do wiadomości – podkreślił Jarosław Kaczyński.

Co to może oznaczać? Czy Donald Tusk może robić dobrą minę do złej gry? Czy dlatego atakuje rząd, choć z racji stanowiska nie powinien, bowiem chce coś zatrzymać?

Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: TV Trwam
fot: YouTube

Komentarze

  1. Przestancie pierd...c tylko ich w koncu zamknijcie, jesli sa winni. Tak samo z odszkodowaniami za II WS; jesli jest mozliwosc ubiegania sie o reparacje, odszkodowania oraz zwrot zrabowanych dobr, to prosze to zrobic, zglosic pozew do odpowiedniego sadu lub trybunalu, a nie pierd...c w kolko o tym samym. Udowodnijcie, ze nasze panstwo nie dziala teoretycznie, bo na razie nadal tak jest. Duzo krzyku, brak dzialan. Zwyklego 'szaraczka' mozna do puszki wrzucic za byle gow..o a za tak powazne sprawy nikt sie realnie nie bierze. 2 lata rzadow = brak rozliczen. Dziesiatki afer = brak winnych. Duzo gadanie = zero dzialania. Zmiencie to w koncu kur...a, bo mam juz dosyc tego sztucznego podgrzewania temperatury i pozornych dzialan zarowno rzadu jak i prezydenta...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz