Dziennikarz TVP Info masakruje posła Nowoczesnej! Takiej wtopy dawno w telewizji nie było!


Bardzo gorąco było w ostatnim wydaniu programu „Bez Retuszu” nadawanego w niedzielne wieczory w TVP Info. Doszło do wymiany argumentów między posłem Nowoczesnej Witoldem Zembaczyńskim, a prowadzącym program Adrianem Klarenbachem.


Otóż poseł Zembaczyński zaczął opowiadać herezje o tym, że data przesłuchania Donalda Tuska zbiegła się z urodzinami szefa MON Antoniego Macierewicza. Zapomniał tylko, że to sam Tusk zmienił wstępną datę...

I jeszcze te słowa o snach o Macierewiczu i Misiewiczu....

A może oni mają jakąś obsesję na ich temat?

Źródło: TVP Info / Twitter
fot: YouTube

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Mamy obsesję , bo nie donosimy na naszą Ojczyznę , cieszymy się ,że mamy Rząd , który przywrócił Polskę Polakom , dba o wszystkich obywateli i nie pozwala dalej rozkradać setek miliardów złotych przez poprzednie ekipy rządzące. Taką obsesję mamy , natomiast nie mamy obsesji zdrady , sabotażu donoszenia i dążenia do wywoływania kolejnych puczów , czy innych zamieszek.

   Usuń
  2. Nooo polski Kaszpirowski się odezwał:-)

   Usuń
  3. Obydwaj ;)
   Ten rząd czasem dba o Polaków. Czasem... kropka w kropkę jak poprzedni.

   Dla mnie oznaką, że Rząd dba o Wszystkich Obywateli, będzie wprowadzenie PRAWOMOCNYCH REFERENDÓW i MOŻLIWOŚCI ODWOŁANIA URZĘDNIKA(w tym posła) W TRAKCIE KADENCJI.
   Bez tego twarze się zmieniają, a Obywatele są coraz bardziej inwigilowani, a narzędzi wpływu na Rząd i Urzędników w trakcie kadencji jak nie mieli, tak nie mają.

   Pozdrawiam,
   Tomek.

   Usuń
  4. No i co dalej Nowak? Zrobiłeś kupę i nawet dupy nie wytarłeś tylko uciekłeś...

   Usuń
  5. Mówią, że stara panna to roślina pnąca czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Okazuje się, że tą starą panną jest Nowoczesna.

   Usuń
  6. towarzyszu wy nie ja i inni rodacy

   Usuń
 2. Poziom nowoczesnej to dno

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowoczesna za każdym razem kiedy przychodzi im mówić coś na temat historii albo sytuacji z życia wziętych, pokazują, zę ich to nie obchodzi i dla nich wiedza historyczna jest zbędna. Wtedy pokazują, że podczas podstawówki do zawodówki, nie mieli parcia na szkło, żeby uczyć się w szkole. NIEUKI

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie - zastanówcie się !!! - a może od razu złapcie się za noże ! Gdzie zdrowy rozsądek, logiczna ocena sytuacji - mam wymieniać dalej ?. Jeżeli komuś się podoba ta sytuacja to jest jego sprawa - wolno mu. Mnie się ona bardzo nie podoba i również mi to wolno a argumenty można dyskutować byle by były różne od wyzywania kogoś od od "NIEUKÓW" bo to niezbyt przekonywujący argument oceny rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ci kretyni maja jeszcze obsesję na punkcie Pani poseł Pawlowicz. Niszczy ich intelektualnie, wiec uruchamiają swoje sprawdzone metody - kłamstwa i szczekanie na nią gdzie sie da...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten ich Misiło tez jest po zawodówce ...to są tempaki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz