Bezczelne słowa Donalda Tuska do reportera TVP! Takiej kultury uczą go w Brukseli?


Pamiętacie jak kilka lat temu, były premier Donald Tusk nawoływał, aby nie płacić abonamentu na media publiczne? Najwyraźniej dzisiejszy szef Rady Europejskiej musi mieć jakiś uraz do publicznych mediów, bo ciągle kwestionuje potrzebę ich istnienia.Kwestionował, gdy nawoływał do niepłacenia, a teraz zobaczcie co powiedział do dziennikarza TVP, gdy ten zadał mu pytanie:

Nie ma telewizji publicznej w Polsce, także pozwoli pan, że nie będę odpowiadał na pańskie pytania – mówił Donald Tusk przed wejściem do prokuratury na przesłuchanie, pytany przez dziennikarza TVP z Gdańska o otwieranie trumien.


Czy tak się zachowuje poważny polityk? Czy wypada tak powiedzieć do dziennikarza, że już nie wspomnimy o tym, że kolejny raz Donald Tusk robi krzywdę polskim mediom!

22 komentarze:

 1. Teraz jest reżimówka TVP Pis Kurskiego. Nie ma aktualnie telewizji publicznej w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, czy długo nad tym myślałeś?

   Usuń
  2. Tak skończyła się TVP PO i chowanie wszystkiego po krzakach. Boli o boli, leć do apteki po tą maść z napisem "na ból dupy"

   Usuń
  3. TVP jest publiczną stacją, więc o co chodzi?

   Usuń
  4. A kiedyś to była, nie??? Ha ha ha był tylko przekaz antypolski i żadnego wyboru nawet nie było. Jak Prezydent przemawiał w USA to nawet wzmianki nie było, dopiero na drugi dzień, bo już nie było innego wyjścia, gdyż cały świat się zachwycał jego wypowiedzią. Ludzie, co wy wygadujecie. Ja dobrze pamiętam, jak się denerwowałam na TVN czy Polsat, że manipulują, dają nierówny czas antenowy kandydatom, są
   wyraź nie po stronie PO i Nowoczesnej. Czy wy tego nie widzicie???

   Usuń
  5. kolejne gnojki tak jak ty i masa krytyczna popierdzieliło się ludziom w dyniach

   Usuń
  6. ale jak byla rezimowka PO to lykaliscie jej propagande tepaki jak dziwka sperme

   Usuń
 2. NO SKORO NIE RZĄDZI TERAZ DAWNA VOLKSDEUTSCHOWSKA KOALICJA, TO WG NIEGO I TVP NIE JEST POLSKA.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie mamy WOLNE MEDIA czyli TVP, REPUBLIKA< TRWAM. Reszta to stronnicze stacje, typowo komercyjne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tusk nawolywał by nie placic na TVP ale jak został premierem to wprowadzil obowiazkowe opłaty na TVP. Jak TVP nalezało do rezimu POniemieckiego to należało płacić datki. Teraz pewnie wszyscy mamy płacic datki na reżimoweTVN.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy którzy przestali przez Tuska płacić abonament, a teraz muszą go zapłacić z odsetkami powinni wytoczyć Tuskowi zbiorowy proces. Niech zapłaci zaległości i odsetki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro pisowcy uważają że takie stacje jak TVP TRWAM REPUBLIKA TO WOLNE MEDIA TO NIECH ONI PŁACĄ DLA MNIE TO ZAKŁAMANE STACJE I NIE MAM ZAMIARU PŁACIĆ ZA ICH KŁAMSTWA.DLA MNIE TO TVN TO NAJWAŻNIEJSZA STACJA I NAJBARDZIEJ WIARYGODNA I TYLE NA TEN TEMAT

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "TVN TO NAJWAŻNIEJSZA STACJA I NAJBARDZIEJ WIARYGODNA"
   Turlam się ze śmiechu, bo płacz nad tobą nic nie da ;)

   Usuń
  2. "Republika, TVP, Trwam... NAJBARDZIEJ WIARYGODNE"
   Turlam się ze śmiechu, bo płacz nad tobą nic nie da ;)

   Usuń
 7. bo wdg nniego powinno sie placic abonament na zdf jedyna powazna stacja tv

  OdpowiedzUsuń
 8. TVP od wielu lat nie jest telewizją publiczną. Nie chodzi tu o upolitycznienie jej. Wszyscy płacimy za tvp w podatkach, a oni i tak wpieprzają tam reklamy na których nabijają sobie kapsla. W każdym normalnym kraju, tv publiczna, która jest opłacana z podatków nie ma reklam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wzrost skali oszustw podatkowych za rządów PO–PSL po prostu „wbija w ziemię” https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5040-tusk-pojdzie-siedziec-za-podatki-wzrost-skali-oszustw-podatkowych-za-rzadow-po-psl-po-prostu-wbija-w-ziemie

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie są metody PiSokomunistów? Po dojściu Putina do władzy jedną z pierwszych strategicznych decyzji było opanowanie przez Kreml wszystkich głównych kanałów telewizyjnych, z których 90% Rosjan czerpie swoją wiedzę o świecie. Po dojściu do władzy Kaczyńskiego w 2005 r jedną z pierwszych strategicznych decyzji było opanowanie przez PiS wszystkich głównych państwowych kanałów telewizyjnych, z których 90% Polaków czerpie swoją wiedzę o świecie. Jarosław Kaczyński wzorem Putina, chciał opanować również pozostałe media, szczęśliwie Polacy odsunęli go od władzy. Po 10 latach w 2015r Jarosław Kaczyński powtórzył manewr z 2005 i upartyjnił publiczną TVPiS przejmując wszystkie główne państwowe kanały telewizyjne, z których 90% Polaków czerpie swoją wiedzę o świecie. Teraz, wzorem Putina, chce zlikwidować media niezależne od rządzącej PiSokomuny. Czy jednym z przekrętów PiSokomuny nie jest zawłaszczenie i upartyjnienie telewizji publicznej. Polacy nie będą płacić podatków (abonamentu) na partyjną telewizję opanowaną przez działaczy PiSokomuny. To PiS powinien zapłacić Polakom za użytkowanie olbrzymiego majątku TVPiS.

  OdpowiedzUsuń
 11. co za durny i kłamliwy portal..."Czy tak się zachowuje poważny polityk? Czy wypada tak powiedzieć do dziennikarza, że już nie wspomnimy o tym, że kolejny raz Donald Tusk robi krzywdę polskim mediom!" a jak się odzywa pawłowicz, jaki, tarczyński, terlikowski czy a może zwłaszcza brudzińskiego ... a może przypomnieć słowa radnego pisu kulczyńskiego "jak człowiek raz się s****i to k***ą pozostanie, jeszcze trochę i wysadzę go w kosmos"...nie wspominając kaczyńskiego z mównicy poselskiej...czy posłów pisu bijących swoje żony, czy tak się powinni zachowywać politycy, w tym na sali poselskiej i stosujący zasady religii...obalamy głupotę ale chyba tego nędznego zakłamanego portalu

  OdpowiedzUsuń