Adam Andruszkiewicz ostro: „Pani Merkel czy pan Juncker, mają dziś na rękach krew niewinnych ludzi”


Ostre słowa padły z ust posła Kukiz'15 Adama Andruszkiewicza w rozmowie z serwisem tvp.info. W Ocenie polityka, europejskie elity mają krew na rękach, krew ofiar zamachów terrorystycznych.Zamachy są konsekwencją cynicznej polityki unijnych liderów, którzy zaprosili do Europy islamskich imigrantów. Uważam, że europejscy politycy, tacy jak pani Merkel czy pan Juncker, mają dziś na rękach krew niewinnych ludzi – stwierdził w rozmowie z portalem tvp.info Adam Andruszkiewicz.

Polityk dodaje, że wierze w polskich wyborców, którzy nigdy więcej nie dopuszczą do władzy polityków gotowych na przyjęcie imigrantów.

– Równie ważne jest to, aby do władzy w Polsce nigdy nie doszły partie takie, jak Platforma Obywatelska czy Nowoczesna, które są za przyjmowaniem tych niebezpiecznych ludzi do Polski – stwierdził w rozmowie z portalem tvp.info.

Jak będzie pokażą wybory parlamentarne. Na obecną chwilę sondaże pokazują, że wymieniona przez posła Kukiz'15 partie, mają małe szanse na zdobycie władzy.

Fot: YouTube

Komentarze

  1. Głupotą jest pisanie tak brzmiącego zdania: wymieniona przez posła Kukiz'15 partie, mają małe szanse na zdobycie władzy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz