Wojciech Cejrowski miażdży Wałęsę! „Jak kłamca się pojawia w przestrzeni publicznej, trzeba mu kłamstwo wytykać”


Podróżnik Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin komentował ostatnie wydarzenia w Polsce oraz na świecie. Odniósł się do wizyty Donalda Trumpa w Warszawie, ale nie tylko bowiem skomentował również buczenie Polaków, gdy prezydent USA wymienił nazwisko „Bolka”.Pod adresem Wałęsy padły ostre słowa z ust Wojciecha Cejrowskiego:

– Naród ma prawo i obowiązek recenzować swoich polityków. Bolek łże od lat, papiery kolejne na niego wychodzą – on kłamie przed narodem – mówi Wojciech Cejrowski, odpowiadając na pytanie o gwizdach.

– Naród jest oburzony i obrażony postawą Bolka (…) Za każdym razem jak kłamca się pojawia w przestrzeni publicznej, trzeba mu kłamstwo wytykać – dodaje.

Źródło: Radio Koszalin
fot: YouTube

Komentarze

 1. dzięki temu Bolkowi możesz dzisiaj szwędać się po świecie...pomyśl o tym... a w sklepie na dole kupisz bułki i mleko.... podpisałeś mi książkę Wojtku ale widzę , że gapa jesteś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tekst na miarę Shakespeare'a, taaa dzięki tym bolkom, michnikom, kuroniom, geremkom, mazowieckim, soroshom, Balcerowiczom…. wyroły nam "zuchy"...obywatele RP, przeszliśmy także jakże udaną transformację z epoki industrialnej do epoki post-industrialnej, w której pasiemy kozy w gospodarstwach agroturystycznych, cieszymy się pięknymi stadionami, galeriami, muzeami, jeździmy po coraz lepszych drogach. W dyskusjach na imprezie u znajomych walimy jak bęben w „czarnych” - (no oczywiście nie chodzi tu o murzynów), obowiązkowo popieramy gejów, lesbijki i całe to lgbt. Bierzemy kredycik w którymś z zagranicznych banków i.... kupujemy wymarzone mieszkanko u dewelopera. Że co? że na 40 lat, że takie drogie?... cicho mocherze, tu jest Europaaa, słyszysz ciemniaku !! Wszyscy tak robią. Jesteśmy przecież europejczykami.

   Usuń
  2. Krzysztofie, bardzo dobrze odpisałeś na ten głupi komentarz - " Anonimowy 10 lipca 2017 23:58 ". ------- Serdecznie pozdrawiam Polaka-Patriotę :)

   Usuń
  3. Bolek to ohydny zdrajca Polski, nie jest absolutnie ikoną "Solidarności" - to wiemy już od dłuższego czasu, są na to oryginalne dokumenty i świadkowie tamtych wydarzeń.
   Bolek bardzo szkodził Polsce i Polakom na każdym kroku swojego życia.
   Najwyższy czas oficjalnie wszędzie o tym mowić i pisać.
   Nie potrzeba Polakom fałszywych niby bohaterow, mamy przecież prawdziwych.
   Ikoną "Solidarności" jest Anna Walentynowicz, Andrzej Gwiazda i inni uczciwi działacze.
   Kłamstwo zawsze przegra z prawdą.
   Zacznij ogladać niezależną telewizję i czytać prawdziwie polską prasę - może wreszcie przejrzysz na oczy i przestaniesz takie bzdury wypisywać.

   Usuń

Prześlij komentarz