Ważne słowa dziennikarza śledczego: Czy państwo z PiS zdali sobie wreszcie sprawę, że celem jest wyeliminowanie Jarosława Kaczyńskiego?


W Sejmie doszło do bardzo ostrego wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który po tym, jak poseł PO Borys Budka, z trybuny sejmowej, powołał się na śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, nie wytrzymał i poza trybem sejmowym, wyszedł i uderzył ostrymi słowami w polityków opozycji.
Niestety emocje wzięły górę. Jak się człowieka prowokuje kilka razy, wreszcie wybucha, to po prostu ludzkie. Na takie działania z uwagą do posłów PiS, uwagę zwraca dziennikarz śledczy Witold Gadowski:


I tutaj ma racje. Opozycja może chcieć wykazać, że prezes PiS jest szalony, niezrównoważony, dlatego trzeba jak najszybciej go obalić. Dodatkowo w mediach pojawią się zdjęcia z szalonym wizerunkiem prezesa, a łatwo takie zrobić, wystarczy być zawodowym fotografem.

Fot: PiS.ORG

---

Komentarze

  1. PiS nie daje sobie rady z opozycją, powinni zdać sobie z tego sprawę i być może podjąć działania ochronne. Inaczej kiepsko to widzę, prezes ich broni a oni są bezradni......

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz