Tylko się pojawił i przeszedł samego sobie! Ryszard Petru powiedział, że „Polacy nie mogą mieć żon”?!


Znów przejęzyczenie, czy może jakaś złota myśl? Jak możemy tłumaczyć słowa lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, który na antenie TVN24, tradycyjnie komentował sprawy polityczne, w tym weekendowy kongres PiS i wypowiedział dość dziwne słowa...


Petru krytykował oczywiście politykę uprawianą przez rząd. W jego ocenie władza stara się ingerować we wszystkie aspekty życia społecznego.

To wszystko musi być centralne. Rząd musi być jako taki wielki sterujący. Polacy nie mogą mieć własnych chęci. Polacy nie mogą mieć własnych żon… marzeń. Nie są ważne jednostki – stwierdził pan Ryszard.

Czy ktoś coś z tego rozumie?

Źródło: TVN24 / Twitter
fot: YouTube

Komentarze

 1. pomyłka freudowska :) od niego żona uciekła, więc.. Ten, co mu zrobił zdj. w samolocie pewnie był z pisu, a jeśli nie, to to i tak wina pisu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. On ma tyle we łbie co Rolling Stones w bębnach.....gratuluje jego wyborcom :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To że on nie może mieć żony to wina PiS ? jakieś urojone pomysły sam sobie winien jak wolał Masę te

  OdpowiedzUsuń
 4. "Żadnych narzeń", a nie "żon". Słuchać dobrze, a nie słyszeć to co chcecie. I żeby było jasne Rychu to w mojej opinii cwaniak i nie trawię bankstera ale bez przesady żeby pisać takie bzdury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marzeń*

   Usuń
  2. A co to kogo obchodzi co jakiś głu.ek ma na myśli , zanim coś POwie , niech najpierw POmyśli !

   Usuń
 5. Przecież to słowa ironiczne - pokazane hasła wyznawców pis. Czy społeczeństwo jest na tyle niemrawe, że aż schlane głupotą?

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy człowiek jest swoją własną własnością. Ale dla niego Polakami mają być imigranci muzułmańscy i zniewalać Polki prawem szariatu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz