To już obsesja na punkcie partii Kaczyńskiego! Wiadomości TVP podliczyły ile razy Schetyna z kolegami wspomnieli nazwę PiS!


W sobotę odbyła się partyjna impreza PO, nazywana przez niektórych konwencją, a przez innych Radą Krajową. Przemawiali lider Grzegorz Schetyna, ale również tacy politycy jak Borys Budka i Andrzej Halicki. Temat? W naszej ocenie, jednym tematem były ataki na rząd Prawa i Sprawiedliwości!
Okazuje się, że lider PO, który przemawiał przez 30 minut, wymienił nazwę PiS 30 razy. A łącznie w czasie dwóch godzin konwencji nazwa partii rządzącej padła ponad 70 razy!


Nie wiemy, czy to jakaś obsesja czy paranoja? Jedno jest pewne, PO była kompletnie nie przygotowana i nie zaproponowała żadnej alternatywy, a wyborcy opozycji to widzą i pewnie sami zdecydują, czy warto na Schetynę i jego partię oddać głos.


Źródło: Wiadomości TVP
fot: YouTube


Komentarze

  1. PO Pisali się biedni ludzie robią reklamę PISowi

    OdpowiedzUsuń
  2. Idzie Grześ przez wieś, worek bredni niesie, A przez usta, głupstwa ciurkiem sypią się za Grzesiem. Głupstw jest mniej, gadać lżej! Cieszy się niedojda. Na ziemię wrócił i się zasmucił. Efekt mizerny bo mówca mierny. Bez planu, bez wizji byle dobrze wypaść w telewizji. Grzesiu dla Ciebie rada : nie mównica ale piaskownica!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz