Szykuje się koniec politycznej drogi Grzegorza Schetyny? Padły znaczące słowa!


Bardzo ciekawe słowa padły z ust lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru na antenie Radia TOK FM. Oto polityk wskazuje, na polityka, który mógłby połączyć całą opozycję antyPiSowską w jedną całość. Tym politykiem może być w ocenie Petru...Ewa Kopacz.Musimy odłożyć własne ambicje. Szukam osoby, która w parlamencie mogłaby być łączącą. Ewa Kopacz mogłaby być osobą łączącą opozycję w parlamencie, a nie jest z mojego ugrupowania. Nie jest kluczowe kto jest liderem, a wspólny plan. Władek Frasyniuk mówi, że to ostatni sprawdzian, a wyobraźnia nie podpowiada mu ile jeszcze takich sprawdzianów będzie – mówił Ryszard Petru w TOK FM na pytanie czy da się wyjść z ambicjonalnej rywalizacji ze Schetyną.

Czy Ewa Kopacz to dobry wybór? Raczej strzał w stopę, jednak to jest temat na inną analizę. Ważniejsza jest kwestia odsuwania w cień Grzegorza Schetyny, który rywalizuje z Ryszardem Petru o miano lidera na opozycji.

Pamiętajmy również, że Kopacz z pewnością znajdzie przychylność u Donalda Tuska, wszak to jego człowiek w PO. Przypuszczamy, że w głowach polityków pojawił się plan wysadzenia z siodła obecnego lidera PO, bowiem takie słowa jakie wypowiedział Ryszard Petru, nie powinny padać bez powodów.

No chyba, że weźmiemy pod uwagę fakt, że to właśnie Ryszard Petru jest ich autorem, więc trzeba nałożyć na wszystko nawias...

Źródło: TOK FM
fot: YouTube

Komentarze

  1. ....grześ !!...kup se jakiś ...lzs...i poświęć się......piłce nożnej !!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=hka_Z_3muyI

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz