Prof. Zdzisław Krasnodębski roznosi niemieckiego europosła! „Wszyscy mają dosyć waszej buty”!


Węgry i Polska rzucają Unii Europejskiej wyzwanie. Gdyby Polska dziś chciała zostać członkiem europejskiej wspólnoty, nie miałaby szans” – powiedział niemieckim mediom europoseł partii CDU Elmar Brok. Jego zdaniem Polska wprawdzie nie trzyma się unijnych zasad, ale wyrzucić z Unii jej „niestety” nie można.


Zasugerował natomiast odebranie Polsce prawa do głosu w Radzie Europejskiej, zgodnie z artykułem 7. „To jest prawie jak wyrzucenie Polski z UE” — podkreślił. „Nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski” – zdawał się ubolewać Niemiec. Jego zdaniem należałoby obejść blokadę Węgier, zmieniając zapis w traktatach, który wymaga jednomyślności w Radzie UE w przypadku odebrania jednemu z państw członkowskich prawa do głosu. „Można by to zmienić, tak aby Orban nie mógł jednoosobowo blokować procedurę wynikającą z artykułu 7.” — podkreślił.

Na takie zachowanie zdecydowanie odpowiada europoseł PiS, prof. Zdzisław Krasnodębski:

Bardzo trafnie napisał europoseł!

Źródło: Parezja.pl / Twitter

fot: YouTube

Komentarze

  1. gdyby to dzisiaj byla mowa w Polsce o wejsciu do uni to nie wiem czy Polska chcialaby wejsc prosze pana posla z Niemiec

    OdpowiedzUsuń
  2. Obawiam się, że żaden Polak myślący rozsądnie - nie zagłosowałby za wejściem do takiej Unii europejskiej, która tak naprawdę - okazuje się, że jest antyeuropejska !! Angela z Putinem zabudowuje nam Bałtyk rurami, lekceważąc nasze prawa do decydowania o Bałtyku, zaprasza do siebie - "gości", których chce następnie przymusem - przekazywać krajom unijnym bez zgody społeczeństw i rządów!! Nigdy Niemcy nie zapłaciły za repasacje wojenne Polsce, za kompletne zniszczenie Polski, a teraz jeszcze prasa niemiecka wypisuje o polskich obozach koncentracyjnych - chociaż dobrze wiedzą, że to niemieckie obozy koncentracyjne - kierowane przez hitlerowskie Niemców. To ma być Unia ?? Wg mnie to usilne działania unijnych kacyków - przeciw Polsce, nakierowane na zniszczenie Polski i Polskiego Narodu. Unia zniszczyła nasze firmy, nasz przemysł = i dorabia się naszą krzywdą, a obecny rząd, który przewał to niszczenie naszej Ojczyzny - jest wciąż atakowany, wymyśla się w unii oszczerstwa przeciw Polsce i szantaże przeciw prawomocnie wybranemu polskiemu rządowi. Jak długo tak można ???

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz