Poseł Tarczyński ostro do Posła Cimoszewicza! „Chce pan żebym wspomniał o pana dziadku, o pana ojcu?”


Bardzo ostro starcie miało miejsce na antenie Polsat News, gdzie do debaty usiedli poseł PiS Dominik Tarczyński, oraz poseł PO Tomasz Cimoszewicz. W pewnym momencie rozmowa przeszła na perypetie rodzinne, a dokładniej rodzinne historie.




Poseł PiS uderzył w posła PO historią jego dziadka:

A kim ojciec posła, to pewnie wszyscy wiedzą. Ale o dziadku szerzej można poczytać tutaj: LINK

Źródło: Polsat News/Twitter
fot: YouTube

Komentarze

 1. brawo panie pośle Tarczyński!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie nie "brawo" - bo wypowiedź była tendencyjna. Dobrze że dokopał komuniście z PO, to zawsze cieszy, ale jednocześnie mówił o Lechu Kaczyńskim. zdrajcy Rzeczpospolitej, króry to Lech Kaczyński podpisał zrzeczenie się suwerenności Polski na rzecz Brukseli sygnując traktat lizboński. W historii moim zdaniem będzie wymieniany obok Szczęsnego-Potockiego i reszty tej bandy zdrajców czyli głownie biskupów katolickich z Targowicy.

   Usuń
 2. Po takich zarzutach, pan Cimoszewicz powinien podac do sádu pana Tarczynskiego, oczywiscie jesli to nie sá prawdziwe zarzuty. Jesli jednak posel Tarczynski mówil prawdé, to posel Cimoszewicz nie ma moralnego prawa kogokolwiek pouczac. Moze za wyjátkiem swoich dzieci, które oczywiscie muszá trzymac polityczná linié swoich przodków. Заказы должны выполнить. руки по швам

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz