Ostre starcie w TVP! Poseł PO obraził i groził dziennikarzowi – został zmasakrowany w 10 sekund za swoje słowa!


Bardzo ciekawe starcie polityków miało miejsce w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP / TVP Info. W studio spotkali się posłowie: Tomasz Lenz z PO, oraz Marcin Horała z PiS. Warto dodać, że poseł PO kilka godzin wcześniej obraził i groził dziennikarzowi TVP Info, że ten „skończy jak Urban”.Rozmowa była od początku burzliwa, ponieważ dotyczyła reformy Sądu Najwyższego oraz Krajowej Rady Sądowniczej, co jak doskonale wiemy, jest kwestią najważniejszego sporu w ostatnim czasie.

Natomiast chcemy się skupić tradycyjnie, na mniej ważnej merytorycznie, ale ciekawej sprawie. Chociaż, czy można mówić, że groźby kierowane do dziennikarzy są mało ważne? Oto poseł Lenz gdy dziennikarz TVP Info podczas konferencji prasowej zwrócił mu uwagę, czy liczył to słynne 100 tys. osób, które miało być na ostatniej manifestacji PO, oburzył się i zagroził, że „skończy jak Urban”.

Oto jak zripostował te groźby poseł PiS Marcin Horała:

Pan poseł dzisiaj dziennikarzowi powiedział, że skończy jak Urban. Otóż pan Jerzy Urban tak skończył, że został milionerem, fetowanym na salonach IIIRP i powiedział, że głosuje na Platformę Obywatelską – stwierdził poseł PiS Marcin Horała.


Trzeba szczerze przyznać, że trafił w punkt! W sam środek sprawy. Poseł PO grozi dziennikarzowi, że skończy jak Urban, zapominając jak właściwie ten człowiek skończył. Wydaje tygodnik „Nie”, jest milionerem, przez lata „wolnej Polski” i „wolnych mediów” gościł na antenach różnych stacji, w różnych programach. A przecież to był człowiek odpowiadający za propagandę PRL!

Już właściwiej byłoby porównywać kogoś do Urbana, porównywać, za propagandę, którą się uprawia, tyle tylko w tym przypadku mamy problem, ponieważ w naszej ocenie w TVP, nie ma takiej propagandy. Posłowie PO po prostu denerwują się, gdy zadaje się im niewygodne pytania.

A to już tylko świadczy o ich słabościach...
Źródło: Wiadomości TVP
Fot: YouTube / Wiadomości scren

Komentarze

  1. Bo on się pomylił i chciał powiedzieć ze skończy jak Lepper!!

    OdpowiedzUsuń
  2. chciał powiedzieć kochanie podaj mi cukier a powiedział życie mi zmarnowałaś szmato - ale to tylko pomyłka

    OdpowiedzUsuń
  3. On powiedział, że skończy jak TURBAN - taki żart. Podobny jak zart Schatyny o puczu!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz