Na taką opinię trzeba zapracować! W sieci pełno jest memów z Tuskiem w roli kelnera i podawacza marynarek!


Kilka tygodni temu internet obiegł krótki filmik na którym widać jak był premier Polski, a obecnie szef Rady Europejskiej Donald Tusk, pomaga obrać marynarkę szefowi Komisji Europejskiej. Oczywiście to było memo-twórczce, bardzo zabawne, ale okazuje się, że na tym nie koniec!
Z okazji odbywającego się w Hamburgu szczytu G20, powstała nowa forma żartu z Tuska. Pokazuje się go np. jako kelnera Donalda Trumpa:


Na taką opinię trzeba sobie solidnie zapracować...
Źródło: Twitter
fot: YouTube


Komentarze

 1. Lokaje Europy , właściciele III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  "PO było grupą przestępczą!"
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałbym tak od serca co myślę, niestety. Cenzorzy są na wszystkich portalach. Blokują konta. ACTA zakulisowa działa. Trochę pozwalają pisać żeby śledzić nastroje społeczne. Ile jeszcze można ukraść ludziom bandyckimi podatkami w majestacie na bieżąco tworzonego bandyckiego prawa.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz