Marian Kowalski roznosi opozycję! „To obca agentura, trzeba ich wyłapać jak robactwo i wsadzić do więzienia”


Były kandydat na prezydenta RP Marian Kowalski, obecnie komentator telewizji „Idź Pod prąd”, jak mało kto potrafi dosadnie, często bardzo ostro komentować otaczającą nas wszystkich – Polaków – rzeczywistość. Tak było, gdy został zaproszony na antenę Telewizji Republika, gdzie wraz z Adrianem Stankowskim, omawiali działania organizacji „Obywatele RP”, oraz próby obalenia rządy przez opozycję, teraz przy okazji reformy sądownictwa.
Jeśli ktoś kogoś straszy to trzeba wyciągnąć konsekwencje. Skro Schetyna się chwali, że był pucz, to powinien stracić immunitet i powinien trafić do więzienia. Platforma Obywatelska, która nosi znamiona partii faszystowskiej powinna zostać zdelegalizowana, a jej liderzy trafić do więzienia. Zachowanie Obywateli RP, którzy szturmują Sejm to nie jest miękki terroryzm. To, że nikogo nie zabili, to nie znaczy, że to jest miękki terroryzm. Nigdy od 1989 r. nikt nie szturmował Sejmu – mówi Kowalski.

I dodaje:

Ci ludzie powinni ponieść karę. Delikatne wynoszenie ich z Sejmu świadczy o słabości państwa. Ci ludzie powinni odsiadywać ciężkie wyroki. Jak ja widziałem manifestację 10 lipca, widziałem Cimoszewicza, Mazgułę i ta zbieranina towarzystwa krzyczy „Solidarność” i precz z komuną. To obca agentura, trzeba ich wyłapać jak robactwo i wsadzić do więzienia. Rząd nie powinien mieć żadnych skrupułów – stwierdza Kowalski.

Trzeba przyznać, że mocne słowa kieruje Kowalski pod adresem protestujących. Ale warto sobie zadać pytanie, czy słusznie tak mocno mówi, czy może adekwatnie do sytuacji?

Źródło: Telewizja Republika
fot: YouTube

Komentarze