Ewa Kopacz urządziła sobie w Sejmie bufet! Gdzie media, które wcześniej atakowały prof. Pawłowicz!


Wszyscy doskonale pamiętamy medialny atak na posłankę PiS, prof. Krystynę Pawłowicz, która w czasie wielogodzinnych obrad w Sejmie po prostu zjadła posiłek w ławach poselskich. Pisano wówczas o skandalu. Gdzie teraz są media, gdy to samo robi posłanka PO i była premier Ewa Kopacz?


Była szefowa rządu z uwagi na przeciągające się obrady, również posiliła się w ławach poselskich:


Zasadniczo nic w tym złego, żaden skandal. Zwracamy jednak uwagę na wielką nierówność w mediach. Dlaczego wówczas atakowano prof. Pawłowicz, a teraz nikt tego nie robi?

Źródło: Twitter
fot: YouTube

---

Komentarze

 1. kopaczowa epier..la aż się uszy trzęsą i cicho sza nikt nie wyzywa nikt nie wrzeszczy. Równi i równiejsi .Takich z daleka trzymać od rządzenia bo to zakłamane szkodniki i złodzieje i wcale się z tym nie kryją!!! pędzić darmozjadów ,oszustów won!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta zlodziejkad i oszustka powinna zapasc sie pod ziemie.Wstyd i hanba dla kraju ze tacy ludzie sa w parlamencie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pawłowicz robi to regularnie, od zawsze, Kopacz zdarza się b.żadko , dlatego ! .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli już, to "rzadko", a poza tym - jakie to ma znaczenie? Hejt na prof. Pawłowicz rozpoczął się po pierwszym razie, więc chyba raczej znaczenia to nie ma i nie powinno mieć. Z Twojej wypowiedzi wynika różne podejście do osoby, a nie do zagadnienia. Sprawiedliwość i sprawiedliwy osąd "nie ma względu na osoby", stąd Twoja wypowiedź jest, delikatnie mówiąc, nonsensem.

   Usuń

Prześlij komentarz