Działania burmistrza Londynu przyprawiają o dreszcze! To miasto staje się najgorszym do zamieszkania na świecie!


Bladego pojęcia nie mamy, co takiego widzieli mieszkańcy Londynu, w polityku Partii Pracy Sadiq Khanie, że wybrali go na burmistrza miasta. Nie chodzi tu oczywiście o partię i lewicowe poglądy polityczne, bowiem wiadomo od dawna, że Wielka Brytania jest przesiąknięta lewicowym podejście. Ale trzeba mieć coś poprzestawiane w głowach, żeby dopuścić do władzy człowieka, który nie zawahał się powiedzieć, że należy przyzwyczaić się do terroryzmu w wielkim mieście...


Bo przecież taka była reakcja burmistrza Khana na kolejny zamach do którego doszło w Londynie. Przecież w wielkich miastach to takie normalne. Może i normalne, ale w Pakistanie, Afganistanie czy Iraku. Ale nie w Europie.

Podobnie jak nie jest normalne oblewanie ludzi kwasem, co dzieje się obecnie w Londynie. Warto tutaj dodać, że podobne przypadki były już w Berlinie. Czy można wiązać z tym ruch imigrantów, albo wyznawców islamu?

Teraz mamy kolejną odsłonę działalności burmistrza Khana. Jak podaje dziennik Daily Express, po spotkaniu burmistrza z aktywistami LGBTQ podległy ratuszowi zarząd transportu miejskiego TfL ma zmienić tekst zapowiedzi komunikatów w metrze i autobusach.

Zamiast tradycyjnego "panie i panowie" (ladies and gentlemen) komunikaty zaczynać się będą od "hej tam wszyscy" (hello everyone), aby nie urazić np. tranwestytów. Tak jakby transwestyta nie był panią lub panem...Zastanawiamy się do czego to zmierza i dlaczego burmistrz właśnie tak postępuje. Po pierwsze przecież otwarcie przyznaje, że jest muzułmaninem, podobnie jak jego małżonka. Islam podobnie jak chrześcijaństwo nie uznaje tego typu „nowoczesności” jak środowiska LGBTQ, czy zwykłe LGBT. Zatem czy burmistrz jest tylko udawanym wyznawcą islamu, czy może gra w jakąś bardzo złą grę, która ma doprowadzić do całkowitego rozstrojenia zachodniej cywilizacji?

Do czego zmierzamy? Wielu ekspertów przyznaje, że muzułmanie potrafią się długo maskować, działając w taki sposób, aby zabijać tradycyjną zachodnią cywilizację. Gdy to się udaję, cel zostaje osiągnięty, można wrócić do dawnych nawyków. Oczywiście to tylko teoria, jednak często się sprawdzająca.

Ostatecznie – Londyn – piękne miasto, wielka metropolia, powoli małymi kroczkami staje się miastem niebezpiecznym, w którym nie znasz godziny, ani minuty, gdy naglę dochodzi do ataku terrorystycznego, a burmistrz mówi, że trzeba się przyzwyczaić. Dodatkowo staje się miastem, w którym wygrywa ideologia. Chcielibyście mieszkać w takim miejscu?

Fot: YouTube


Komentarze

 1. A wziąść to za ten islamski ryj i wypierdolic z całą rodziną do państwa z którego pochodzą

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiekszą winę ponosi cała ta nowoczesna kultura UE bo islamiści wykorzystują tylko absurdy "nowych obyczajów"

  OdpowiedzUsuń
 3. Autor artykułu jest mocno przewrażliwiony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty jesteś "chore" na głowę. Co jest twoim zdaniem przewrażliwoeniem fakty???

   Usuń
 4. Sorry guys, kulą w płot. Rozsądek w postępowaniu z islamem rozumiem, ale robienie szumu z pierdół to już przesada.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz