Będą wyć przez dwa tygodnie! Trump wgniótł w ziemię opozycję i totalniactwo zakochanie w Berlinie i Paryżu!


Dziękuję za uprzejmą gościnę. Naród Polski jest wspaniały. Amerykanie polskiego pochodzenia poparli mnie w ostatnich wyborach i chciałbym za to podziękować. Jest to jedno z bardzo inspirujących miejsc, bardzo bogaty w piękną historię. Przyjaźń łączy naszych obywateli od wieków. Polska to nie tylko wielki przyjaciel, ale także ważny sojusznik i partner. Współpraca wojskowa umacnia nasze kraje – powiedział prezydent USA Donald Trump podczas wizyty w Warszawie.Cóż więcej można dodać do takich słów? Możemy tylko gdybać, co mogli myśleć i jak między sobą wizytę amerykańskiego prezydenta, komentowali politycy opozycji i media pokroju „Gazety Wyborczej”. Ich świat wali się każdego dnia, a teraz jeszcze dołożył im prezydent państwa, które przez lata rządów Baracka Obamy ciągle ich wspierało.

Ale mało tego! Dobrze na Twitterze zaznacza publicysta Witold Gadowski! Trump wgniótł w ziemię całe totalniactwo i zdziczenie dzisiejszego świata, które niszczy go każdego dnia!

Co teraz może zrobić opozycja? Wyć, wyć jeszcze głośniej! Tylko mamy maleńką prośbę. Róbcie to sami, gdzieś we własnym zaciszu. Może na jakieś wielkiej łące? Skoro w Sejmie nie macie nic dobrego Polakom do zaprezentowanie,to chociaż nie przeszkadzajcie!

Komentarze

  1. Niemieckie media przedstawialy nas jako zasciankowy, nieswiadomy swoich wyborow kraj i spoleczenstwo. Bardzo nieprzyjemnie przedstawiony material

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz