To już koniec! Wystarczył jeden tydzień po którym Platforma Obywatelska się nie podniesie!


Nadszedł czas rozliczeń! Tak można w krótki sposób opisać wydarzenia ostatniego tygodnia, które w bardzo złym świetle stawiają Platformę Obywatelską, a dokładniej czas rządów tego ugrupowania i zaniedbań w przypadku afery Amber Gold, czy reprywatyzacji.

PO od kilku tygodni notuje stale złą prasę, co odbija się w sondażach wyborach, które nawet na wrogich dla rządu portalach (takich jak oko press) pokazują wyraźną przewagę PiS nad rywalami. W ostatnim czasie poparcie dla partii Grzegorza Schetyny spadło po tym jak na światło dzienne wyszły kolejne skandale z ekshumacjami ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

Teraz obserwujemy kolejny trudny moment dla PO. Przed komisją wyjaśniającą aferę Amber Gold stanął Michał Tusk i trzeba przyznać, jego wstąpienie w naszej ocenie jest problemem dla PO. Po pierwsze powiedział słynne już słowa o tym, że razem z ojcem wiedzieli, że AG to była „lipa”. Po drugie – o czym informowały Wiadomości TVP – mógł skłamać pod przysięgą.

Mowa o jego słowach dotyczących wywiadu dla tygodnika „Wprost”. Tusk zeznał, że nie autoryzował wywiadu, a okazało się inaczej.


Kolejna sprawa która topi PO, to pierwsze posiedzenie Komisji Weryfikacyj, która bada kulisy reprywatyzacji w Warszawie. Już na pierwszym jej posiedzeniu słyszymy, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz chciała wiedzieć o sprawach.

Mało tego! Jeden z przesłuchiwanych urzędników przyznał, że wymagano od nich przeprowadzenia nawet 300 reprywatyzacji rocznie. Czyli co, na akord mieli to robić?

Politycy PO stają się coraz bardziej bezradni, a goszcząc na antenie TVP, atakują dziennikarzy, którzy po prostu pytają. Źle robią? To nie propaganda, gdy po prostu zadaje się pytania. Przykład to widoczny na miejscu poseł Michał Szczerba. 

Oceniamy, że politycy PO po prostu nie mają już żadnej innej strategii. Dobrnęli do ściany na własne rzeczenie, są w pułapce, z której już się nie wydostaną. Teraz nadszedł czas rozliczeń.

Fot: YouTube


Komentarze

 1. Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Jarosław!!! Brawo Ty!!!!
  Genialnie rozgrywasz tę partię od półtora roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. I super..precz zlodziejom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko pozostaje pytanie czy i kiedy faktyczne rozliczy i ukarany się winnych? Zawsze jest dużo szumu, a potem cisza i nie ma kar lub skazanych.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz