Opozycja chciałaby, żeby Trump uderzył w PiS i Dudę tak jak Obama! Będzie wycie, bo będzie inaczej!


Wszyscy doskonale pewnie pamiętamy, jak do Polski na szczyt NATO przyjechał kończący powoli urzędowanie, prezydent USA Barack Obama. Opozycja czekała na jego słowa, które padły – Obama wtrącił się w wewnętrzne sprawy Polski, krytykując sytuację z praworządności, choć tak naprawdę bladego pojęcia o tym nie miał...


Teraz do Polski ma przyjechać prezydent Donald Trump. Biorąc pod uwagę, o czym będzie mówił i z kim rozmawiał, zazdrościć totalniakom nie ma czego. Ciekawe, gdzie się poskarżą na brak zaproszeń od prezydenta Dudy na spotkanie przy Placu Krasińskich, chociaż wszyscy dostali je od Ambasadora USA?

Program wizyty prezydenta Trumpa w naszej stolicy omawiał w Waszyngtonie doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego, gen. Herbert Raymond Mc Master. Jako główny temat rozmów prezydenta zaplanowanych na 6 lipca i szczyt G20, będzie opracowanie wspólnej strategii wobec Rosji.


Generał wskazał na „ważne przemówienie”, które prezydent Trump wygłosi w Warszawie na Placu Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego. Mówiąc o jego tematyce zaznaczył, że będzie w nim, m.in. o bohaterstwie Polaków w czasie wojny a także obecnym, bliskim, polsko-amerykańskim sojuszu wojskowym. Doradca amerykańskiego przywódcy powiedział, że w Warszawie: – Prezydent wezwie wszystkie kraje, by stawiając czoło obecnym wyzwaniom, czerpały inspirację z ducha narodu polskiego.

No jak to pewnie zapyta ktoś z opozycji? Prezydent USA pochwali Polskę? Odwoła się do naszego ducha? Przecież to nie dopuszczalne, niemożliwe i nierealne!

Czekamy na ten krzyk, wycie i kwik!

Źródło: TVP Info
Fot: YouTube

Komentarze

  1. Gdzie jest Europa?
    Actually artykuł, wyjaśniajacy m.in., dlaczego prezydent Trump przybywa do Polski i na Szczyt Inicjatywy Trójmorza.
    http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-gdzie-jest-europa/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz