Ewa Kopacz w odlocie! Atakuje Jarosława Kaczyńskiego tym, że nie ma dzieci!


Była premier Ewa Kopacz, była gościem programu „Fakty po faktach” TVN24, gdzie komentowała przesłuchanie Michała Tuska, przed sejmową komisją wyjaśniającą aferę Amber Gold. W ocenie byłej premier, to skandal.W ocenie posłanki PO, to atak na polityka, który kocha swoje dzieci, a wcześniej rywalizował z prezesem PiS.

Ten cynizm Jarosława Kaczyńskiego bierze się chyba z tego, że on nie mając dzieci, nie wie jak bardzo kochamy swoje dzieci – mówiła.

I dodała:

Każdy rodzic kocha swoje dziecko i wie, jak bardzo można przeżywać tego rodzaju historie.

Po pierwsze, to nie Jarosław Kaczyński przesłuchiwał i wezwał na przed komisję Michała Tuska.

Po drugie, jeżeli ktoś pracował dla oszusta, to jak można go w tej sprawie nie przesłuchać?

Źródło: TVN24
fot: YouTube

Komentarze

  1. Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz. Dlaczego ten nieuk zabiera jeszcze glos? Ona powinna byc pozbawiona wszelkich praw.

    OdpowiedzUsuń
  2. I jak zwykle bełkot. Jedni tworzą komisję sejmowa z mało kompetentnymi osobami np. Poseł Suski. A drudzy rzucają sie, że gość nie ma dzieci. Żenada, która trwa od lat, a tak naprawdę każdy z nich walczy w taki sposób o głosy. Nasze głosy, które umozliwiaja dostęp do koryta i bełkotu ciąg dalszy...a Wy drodzy Wyborcy głosujecie jak zwykle to na jednych lub na drugich. Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że to wszystko jedno kto przy korycie jest. W kółko ten sam cyrk! Chory system ta demokracja. Ale skoro lubicie takie banialuki słuchać, to powodzenia. Ja się wypisuję!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz