Chcecie, aby Warszawa była jak Londyn? Paweł Rabiej z Nowoczesnej już mówi jak burmistrz Londynu!


Paweł Rabiej z Nowoczesnej stwierdził, że Europa musi przyzwyczaić się do życia w atmosferze permanentnego zagrożenia atakami.


„Państwo islamskie walczy z Europą i tworzy atmosferę strachu. Nie można łączyć polityki migracyjnej z tymi zdarzeniami. Musimy się przyzwyczaić do życia w Europie w stanie stałego zagrożenia terrorystycznego” – mówił poseł Paweł Rabiej w Radiu ZET.

„Niepokoi mnie wkładanie do jednego worka problemu migracji w Europie z problemem terroryzmu. Bo to są dwa różne problemy. Potrzebna jest bardzo bliska współpraca miast i wymiana informacji o zagrożeniu terrorystycznym – powiedział Rabej.

„Ręce mi opadają jak słyszę musimy się przyzwyczaić. Zaraz po Japonii jesteśmy drugim najbezpieczniejszym państwem na świecie. Nie jesteśmy celem migracji z krajów muzułmańskich. Czekam aż PO i Nowoczesna przyznają, że winna jest polityka migracyjna”. – odpowiadał Jakub Kulesza z Kukiz ’15.

TWIERDZA EUROPA POLECAMY! –>>> KLIK <<<–

źródło: Radio Zet / NDIE.PL
fot: YouTube


Komentarze

  1. Rabiej co On głupi czy debil.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pan się myli.Polska będzie celem wtedy kiedy Nasi żołnierze po polsku będą ramię w ramię mordować ....To są fakty i bardzo nad tym ubolewam.Na całe szczęście nie jesteśmy w tej wojnie nikomu do niczego potrzebni/ oby tak pozostało.Niestety grupy terrorystyczne żyją, uczą się, i doskonale są zintegrowane również Polsce.To jest tylko kwestią czasu i ich widzimisie

    OdpowiedzUsuń
  3. Nowoczesna, to w ogóle partia idiotów, więc Rabiej nie odstaje od całości !! Jakakolwiek dyskusja z tymi debilami jest "rzucaniem pereł przed wieprze". Szkoda słów !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz