Cejrowski masakruje prezydenta Francji! „Macron powinien przeprosić Dudę z całym narodem za swoje bluzgi”


Podróżnik i komentator Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin skomentował ostatnie spotkanie i rozmowę prezydenta RP Andrzeja Dudy, z nowym prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. W ocenie „WC” francuski prezydent powinien przeprosić Polskę i Polaków za swoje słowa z czasów kampanii wyborczej.





Macron rozmawiał z Dudą. To jest skandal, najpierw powinien przeprosić Dudę z całym narodem za swoje bluzgi, które kierował. A obaj panowie, jakby szambo się wylało na Polskę, pan Duda się otrzepał z twarzy i ściska rękę Macronowi jakby się nic ni stało – powiedział podróżnik.

I dodał:

Macron ma natomiast kompletny brak kultury, bo jak się brzydkie rzeczy powie w kampanii i się przeholowało, to zanim się poda rękę komuś „niegodnemu”, czyli Polsce, to najpierw należy przeprosić i stwierdzić, że jesteście godni – mówił.


I dorzucił porządnie do pieca:

A on stwierdził, że Polska to są rzygowiny i potem podaje rękę Dudzie. Duda nie powinien przyjąć, a Macron nie powinien podawać – kwituje Cejrowski.

Mocno trzeba przyznać. Dodał, że należy wymusić przeprosiny od Francji.

Uważacie, że Wojciech Cejrowski ma racje?

Źródło: Radio Koszalin
fot: YouTube
  

Komentarze

  1. Oczywiscie Cejrowski ma racje Duda nie raz sie zlajzil i jest zajarmulczony nie prowadzi polityki Polakow przez duze P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma rację Macron to następny krzakacz na nie właściwym stanowisku.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz