Bez strachu! Małgorzata Wasserman do Romana Giertycha: „Jestem gotowa na proces i czekam na pozew"


Szefowa sejmowej komisji wyjaśniającej aferę Amber Gold w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl, zaapelowała do mecenasa Romana Giertycha, który jest pełnomocnikiem Michała Tuska, że jeśli uważa, że pomówiła podczas przesłuchania jego klienta, to jest gotowa na proces.


Proszę nie zapominać, że wbrew temu, co usiłuje retoryką narzucić pan Roman Giertych, ja nie posądziłam Michała Tuska, ani mu niczego nie insynuowałam. Odczytałam mu jedynie treść zeznań- jak to robi od dziesięciu miesięcy komisja- i zapytałam go czy taki fakt opisany przez świadka miał miejsce. Michał Tusk odpowiedział, że nie. Na tym skończył się ten wątek – mówi poseł Wasserman.

I dodaje chwilę później w wywiadzie:

Jeżeli pan Roman Giertych uważa, że pomówiłam Michała Tuska, to jestem gotowa na proces i czekam na pozew czy akt oskarżenia – przyznaje szefowa komisji.

Cały wywiad TUTAJ

fot: YouTube

Komentarze

 1. Pani Poseł, Roman Giertych do pięt Pani nie dorasta, jego poziom inteligencji sięga poziomu depresji palestyńsko-izraelsko-jordańskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligencja i uczciwość Romana G. jest odwrotnie proporcjonalne do jego wzrostu :P.

   Usuń
 2. Pani Poseł, jako osoba ze środowiska prawniczego wie pani, co pani zrobiła- i dlatego rada krakowska zajmuje się pani przypadkiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez maczales lapska zlodzieju ??? !!!

   Usuń
 3. ZWYRODNIALCY!!! SPROBUJCIE RUSZYC MALGOSIE!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedz do ANIMOWY! ZWYRODNIALCU!!!Jestes prawdopodobnie? POmyjem zydowskim bo tak dzialasz.Spierdolilem zOJCZYZNY przez takich scierwojadow jak ty MENDO.Przez 40lat wypracowalem sobie emerytue po za granica zawsze wspomagajac OJCZYZNE.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właściciele III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie – popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  "PO było grupą przestępczą!"
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Po takim tonie i takim języku rozpoznajemy tzw dobrą zmianę,już dwa lata tak gadacie misie,lepiej wypij pan se pywo,i wyluzuj bo trochę przeginasz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz