Ależ bredzi! Balcerowicz mówi, że „budżet trzeszczy” podczas gdy jest coraz lepiej!


Naprawdę zastanawiamy się coraz częściej, co powoduje ludźmi, a zwłaszcza naszymi wspaniałymi polskimi „elitami”, że potrafią tak daleko odlatywać, wypowiadając słowa do mediów? Oto kolejny taki przykład – prof. Leszek Balcerowicz.Wydawać się może, że to były wicepremier, minister finansów, więc powinien wiedzieć, jak działa państwo i finanse. W chwili gdy polski deficyt budżetowy jest na najniższym poziomie od lat, Balcerowicz w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawdą”, mówi, że budżet trzeszczy, co w zabawny sposób skomentował Rafał Ziemkiewicz:

Ten facet degraduje Polskę. Brutalizacja języka i samego polityka. Mam wrażenie, że to szalony starzec, który żyje na innej planecie. Puenta wywiadu zaskakuje. Pierdut. "Budżet trzeszczy" – gdzie on do diabła trzeszczy? Przecież to czysta głupota. Świetne wyniki w sprzedaży, w rozwoju gospodarczym najlepsze od 26 lat. To samo w produkcji i kilku innych statystykach. Balcerowicz jest profesorem, ktoś mu ten tytuł musiał dać – skomentował publicysta na antenie Telewizji Republika.

Ktoś tu chyba nie może pogodzić się z upływającym czasem, oraz tym, że jego czas polityczny – przeminął...

Źródło: DGP, TV Republika
fot: YouTube

Komentarze

  1. A dlaczego Balcerowiczowi nic nie trzeszczało jak spowolniał gospodarkę i pomagał rozgrabić cały dorobek polskiego społeczenstwa ?? Polacy ciężko pracowali latami - powstawały firmy dąjące pracę wielu ludziom, a Balcerowicz zalecił "spowolnienie", zwalnianie ludzi i wreszcie "wyprzedaż" czyli niesamowite okradanie Polski i wyprzedaż za bezcen wszystkiego co się dało. Teraz temu oszustowi trzeszczy ? A może to sumienie - odzywa się przed śmiercią ???

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy zdrajcy i sprzedawczyki polskiej gospodarki i banków!! staną przed Trybunałem Stanu???

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz