Poseł Nowoczesnej porządnie upomniany! „Nie Rydzyk, a Ojciec Rydzyk”


W ostatnich dniach politycy Nowoczesnej notorycznie pokazuje brak kultury i wychowania. Kierując słowa pod adresem ważnych osób w państwie, mówią po nazwisku, pomijając sprawowaną funkcję. Skąd taka maniera? Gdzie tego uczą? Może to jest taka celowa taktyka?Opisywaliśmy sprawę poseł Gasiuk-Pihowicz upomnianej przez wicemarszałka sejmu Joachima Brudzińskiego. Teraz przedstawiamy jak upomniany został poseł Adam Szłapka.

Czy to może być celowe? Oczywiście, może chodzić o zdyskredytowanie konkurencji.

Źródło: Twitter, TVP Info
fot: YouTube

Komentarze

 1. Jaki ojciec ?
  Ten tzw duchowny jest zaprzeczeniem calego Dekalogu !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ty pewnie też jesteś "nowoczesny"?? czyli zwyczajnie chamski - zwyczajny brak kultury !! A może postaraj się coś dowiedzieć o Dekalogu - bo wypowiadasz się jak : świnia o kolorach !!

   Usuń
 2. "PO było grupą przestępczą!"
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html


  OdpowiedzUsuń
 3. Rydzyk pizda a nie ojciec...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie doklejaj swojego imienia czy nazwiska do O,Rydzyka.

   Usuń
 4. Ale z was bydło.
  A wy mowicie premier Tusk albo Kopacz?
  Jesli macie takiego ojca to znaczy ze banda z was idiotow.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie znowu zdyskredytowanie? Oligarcha z Torunia, niejaki Rydzyk, sam się syskredytuje. Nazywanie go "ojcem" nic nie zmieni. Równie dobrze można krzesło nazwać stołem a krzesło nadal będzie krzesłem. Tak jak Rydzyk, który między innymi "ratował" stocznie przed "wykupem".

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie znowu zdyskredytowanie? Oligarcha z Torunia, niejaki Rydzyk, sam się syskredytuje. Nazywanie go "ojcem" nic nie zmieni. Równie dobrze można krzesło nazwać stołem a krzesło nadal będzie krzesłem. Tak jak Rydzyk, który między innymi "ratował" stocznie przed "wykupem".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wplaciles pieniadze na stocznie? To majac dowod wplaty mogles je odzyskac. Tak cie uwiera dobra szkola i radio, ktorego ciesza sie chorzy, starzy i samotni ludzie? Nie przepadam za tym zakonnikiem, ale trzeba przyznac, ze to co robi wespol z ludzmi dziala i to dziala dobrze.

   Usuń

Prześlij komentarz