Posłanka PO rozwaliła system! Mówi, że Schetyna żartował ws. uchodźców!!!


Częstochowska posłanka Platformy Obywatelskiej Izabela Leszczyna na antenie TVP Info, stwierdziła, że lider PO Grzegorz Schetyna, tylko sobie żartował, gdy przyznał, że jest przeciwko przyjmowaniu uchodźców.


Troszkę sobie żartował z dziennikarza telewizji propagandowej PiS. Jeśli pan nie wyczuł kpiny w momencie, gdy dziennikarz goni przewodniczącego Schetynę przez cała ulicę Wiejską… To co PO ma do powiedzenia ws uchodźców powiedział dziś w Sejmie – mówiła posłanka PO.
Oglądajcie!


Oczywiście dodała absurdalne słowa o „propagandowej” telewizji. W takim razie co w niej robiła?

Źródło: TVP Info / 300polityka.pl
fot: TVP Info / Twitter


Komentarze

 1. Moim skromnym zdaniem w momencie gdy to powiedziala powinna zostac wyproszona z tej telewizji i tyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie popieram taką wypowiedź i moim skromnym zdaniem kłamstwa powinny być natychmiast karane bez sądów a tylko na podstawie udowodnionych kłamstw. Wtedy wszyscy by się sto razy zastanowili zanim skłamią...

   Usuń
 2. Mieszkam w Częstochowie i wstydzę się jak słyszę wypowiedzi p.Leszczyny mam tylko nadzieje że w następnej kadencji wyleci !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. polgloweczki znowu zafascynowane wyrwanym zdaniem z kontekstu a jeszcze nie tak dawno jak nie zawsze ten sam portal zarzucal to innym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety znam tę kobietę nawet miałem okazje zamienić z nią kilka zdań , jak równierz z byłym senatorem a obecnie zastępcą prezydenta Częstochowy Andrzejem Szewińskim i dziwię się niepomiernie że jacyś naiwniacy oddali na nich głosy w wyborach, ale to świadczy tylko o ich niepomiernej ignorancji politycznej żeby nie powiedzieć dosadniej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz