Patryk Jaki zamiata: Nie tylko polskie państwo zostało upokorzone, ta grupa przestępcza wytarła swoje brudny buty o polskie godło


Wiceminister sprawiedliwości i nowy przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej, która ma za zadanie wyjaśnić i rozliczyć nieuczciwy proceder reprywatyzacji, gościł w programie „Gość Wiadomości”. Oczywiście – tradycyjnie dorzucił do pieca sporo węgla.
Musimy mieć świadomość, że do Warszawy któregoś dnia przyjechała zorganizowana grupa przestępcza, która rozkradła nieruchomości warte miliardy złotych, powyrzucały biednych ludzi do piwnic i na ulicę. A polskie państwo było całkowicie bezradne – mówił polityk.

Dodał, że dawna władza starała się chować pod dywan wszystkie problemy.

Chowano wszystkie sprawy pod dywan. Nie tylko polskie państwo zostało upokorzone, ale wręcz ta grupa przestępcza wytarła swoje brudny buty o polskie godło – powiedział Jaki.

Wiceminister podkreślić, że to jest walka o wszystko.
– To walka, by polskie państwo podnieść z kolan – dodał.

Patryk Jaki kieruje bardzo ostre słowa pod adresem poprzedników. Trzeba przyznać, że dawno nie było tak charyzmatycznego polityka. Mamy nadzieję, że uda się wszystko wyjaśnić, a on sam będzie bezpieczny. Zadziera z bardzo wpływową grupą, bo nikt inny nie byłby w stanie tak działać.

Możemy życzyć tylko powodzenia.

Całość: TVP Info
fot: YT

Komentarze

  1. Politycy populistycznej proniemieckiej opozycji totalnej zawsze poddańczo! służyli nie tylko interesom niemieckim,pokazali przez 8 lat swoich poddańczych rządów że nigdy nie zasługiwali i nie zasługują na jakikolwiek dialog z narodem polskim! Minęło ponad 70 lat od zakończenia wojny,a my dalej dzięki takim proniemieckim pseudo europejskim politykom z Platformy usłużnie na kolanach służyliśmy nie tylko Niemcom! Naród powiedział dość Platformie! Teraz powoli z kolan swoją matkę podnosząc, wie że długa droga to będzie, lecz naród polski sam o jej przyszłość dbał będzie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Przedstawiciele partii PO powinni zostac osadzeni a partia rozwiazana.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz