Oto jak kłamią! Zobaczcie piękny klip o tym jak i kiedy politycy PO mówili o przyjmowaniu uchodźców!


Przecież to prawdziwa szopka! Naglę okazało się, że politycy Platformy Obywatelskiej, ale również sam Ryszard Petru, mówią Polakom wprost – uchodźców nie należy przyjmować do Polski! Co się stało? Jak to możliwe, że przez dwa lata wmawiali wyborcom coś zupełnie odwrotnego?


Zamieszanie pojawiło się po słowach lidera PO Grzegorza Schetyny, który pytany o przyjmowanie imigrantów przez dziennikarza TVP Info, powiedział, że jest przeciwko.
Jego słowa w pewnym sensie powtórzył Tomasz Siemoniak, który w radio TOK FM stwierdził, że teraz „wmawia się ludziom”, że PO chciała przyjmować uchodźców...

No to zobaczcie jak było:

Czy politycy PO naprawdę myślą, że nikt ich kłamstw nie zauważy?

Źródło: Twitter / Pikus
fot: YouTube


Komentarze

 1. Nie dajmy się nabrać! Liberałowie z Platformy i Nowoczesnej wpisany nierozerwalnie w swój światopogląd mają-populizm, ateizm, laicyzm,multikulturalizm- wykorzystają wszystkie izmy tego świata, nawet wbrew sobie, uwierzą w diabła! tylko po to aby odsunąć PiS od rządzenia. Dzisiaj to nie naród niemiecki jest wrogiem Polski! tylko proniemieccy politycy z Platformy i Nowoczesnej wraz z Wałęsą są niebezpieczni! Widzą jak ciężko naród podnosi Polskę z kolan, a oni dalej na kolanach i łokciach poddańczo prostytuują się Niemcom! Cóż to za dziecię wyrodne, dzisiaj hańbiąc ojczyznę po władzę z drugich a nie Polskich rąk sięga! więc aby nowa konstytucja Polakom służyła, niewolno dopuścić aby proniemiecka Platforma ją współtworzyła!

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo proste Schetyna mówi że nie bedą pryjmować nielegalnych ale legalnych emigrantöw wyznaczonych przez Merkel już bedą a tym czasem nie legalnch Merkel odeśle skąd przybyli czyli platforma sprowadzi do Polski terrorystów , ludzi najgorszego sorrutu.

  OdpowiedzUsuń
 3. "PO było grupą przestępczą!"
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html  OdpowiedzUsuń
 4. P.O. wprawiła niejednego Polaka w osłupienie, bez mrugnięcia okiem zaprzeczyli wcześniej składanym deklaracjom. Schetyna w kwestii kłamstw i manipulacji nie dorównuje Donaldowi Tusk – jednakże wykazuje niespotykaną dotąd w polityce hipokryzję. P.O. próbowała już wszystkiego, żeby zahamować niekorzystną dla nich naprawę Polski: okupacja sejmu, protesty z udziałem przeciwników Polski, donosicielstwo na Polskę i rząd do UE, próba puczu i nieuzasadnione marsze wolności, szerzenie nienawiści wobec P.I.S. przy czynnej współpracy mediów z zagranicznym kapitałem - widząc, że wszystkie te działania nie przynoszą zamierzonego celu P.O. postanowiła zacząć słodzić społeczeństwu czyli odwracać kota ogonem i przypisywać sobie zasługi obecnego rządu i ugrupowania P.I.S. Tonący brzytwy się chwyta więc P.O. przyjęła nową strategię uważając, że Polski obywatel to człowiek ułomny i nie pamiętliwy. P.O. obiecuje Polakom, przysłowiowe gruszki na wierzbie żeby tylko uzyskać społeczne poparcie i na powrót rządzić Polską - na swój wyimaginowany sposób. Kompromitacja P.O. całkowita, cel zawsze ten sam. Mam nadzieję, że dotychczasowi zwolennicy P.O. w końcu przejrzeli na oczy i zredukują swoje poglądy dla dobra ogółu i Polski.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do tej bandy oszustów i krętaczy nic nie dociera i nigdy nie dotrze bo to najemnicy zachodu Powinno się zabrać im głos bo działają na szkodę naszego kraju Doskonale pasuje do nich stare polskie przysłowie-,,pluj świni w oczy a ona i tak powie,że deszcz pada"

  OdpowiedzUsuń
 6. dwa obozy walczą o ochłapy, jakie z Polski pozostawili po swoich poprzednich rządach, myśląc że Polacy to kupią...zrujnowali nasz kraj, zadłużyli ponad miarę biorąc -pożyczki-od lichwiarskich banków, czy rozliczyli się z nich ? Teraz rżną głupa. Jedna banda gra do bramki UE, druga do JudeoUSA, żeby utworzyć Polin...Grają na nastojach ludzi, prowokacje, false flag na publicznych portalach, tematy tzw. zastępcze a po cichu nocą przepychają ustawy. To tylko lekki obraz manipulacji wyborcami...Z doświadczenia wiecie, że wiele obietnic to pył na wietrze - aby dorwać się do władzy w potem... jakoś to będzie.Obie strony robia dla mas -teatr- ja tego nie kupuje. POBUDKA! Polacy

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż , już dość dawno znany "oszust intelektualny" wypowiadał się na szerokim forum że "Polacy to stado baranów , które zrobi wszystko co im się każe ".

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz