Minister Jaki roznosi Obywateli RP! Padły ostre słowa o człowieczeństwie i spadkobiercach morderców Żołnierzy Wyklętych!


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki gościł w programie „Woronicza 17” TVP Info, gdzie komentował m.in. zachowanie gruby „Obywatele RP”, która systematycznie zakłóca obchody miesięcznic smoleńskich. Kilka dni temu, podczas tych wydarzeń doszło do szarpaniny, a nawet pobicia działacza klubu Gazety Polskiej Adama Borowskiego.

Jak mówi Patryk Jaki:

Wyobraźcie sobie, że ktoś z was idzie na grób bliskiego i w tym czasie grupa nachalnych osób próbuje mu przeszkodzić. Jesteście obrażani i próbuje się to uniemożliwić. Każdy ma prawo złożyć znicz na grobie swojego brata. To wszystko pokazało, że mamy w Polsce dwie grupy. Jedna grupa ludzi, dla których ważna jest pamięć, którzy idą się pomodlić i uczcić ofiary katastrofy smoleńskiej – mówi polityk.

I dodaje:


Druga grupa ludzi to grupa, która chce ich sprowokować. Każdy z nas może wybrać, z kim się identyfikuje. Prowokatorzy to są ci sami ludzie, spadkobiercy wydarzeń na „Łączce”. Jeżeli nie potraficie potępić tego wydarzenia, to znaczy, że się z tym utożsamiacie - dowodził wiceminister sprawiedliwości.

Oglądajcie:Źródło: TVP Info
fot: YouTube


Komentarze

 1. "PO było grupą przestępczą!"
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie są obywatele polscy. To są towarzysze odsunięci od koryt, kasy i przekrętów

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz