Mateusz Morawiecki masakruje doradcę ekonomicznego Platformy Obywatelskiej! Musicie to zobaczyć!


Nowy doradca ekonomiczny Platformy Obywatelskiej prof. Andrzej Rzońca nie daje o sobie zapomnieć. Po tym jak tłumaczył dlaczego należy urealnić wiek emerytalny w Polsce, przyszedł czas na recenzowanie siły polskiego złotego w kontekście – podobno – słabnących notowań Prawa i Sprawiedliwości.
O komentarz do sprawy został poproszony wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki. Naprawdę warto to zobaczyć. W ocenie Morawieckiego, prof. Rzońca jest niepoważny...Zastanawiamy się, jak można siłę złotego zestawić z rzekomym słabnącym poparciem dla rządu? Na podstawie którego sondażu to miałoby się odbyć?

No ludzie...

Źródło: Twitter / Wiadomości TVP
fot: YouTube

Komentarze

 1. jestem mieszkancem miasta piła -wielkopolska.wczoraj ogloszono ze w naszym miescie inwestycje budowlana ,mieszkan tak sie rozpedzily ze zaczyna brakowac miejsca na ich realizacje.wiec radni miasta zaczynaja myslec nad rozszezeniem miejs na przyszle realizacje planow budowlanych miasta.o czym to swiadczy? o tym ze to co pieprzy po i nowoczesna to kwik impotentow umyslowych.ktorzy albo sa zazdrosmi albo sa glupi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inwestycje sie rozpedzily tylko nie bedzie mial kto tego kupowac , jak w Chinach

   Usuń
  2. Nie bój żaby. Będą chętni i to wielu. Twoje pisanie jest jak pretensje do garbatego, że jednak dzieci ma proste. Ja wiem, że PO ma swój "urealniony", czyli złodziejski pomysł na M+, ale na razie nic z tego.

   Usuń
  3. PO zawsze kłamało, kłamie i kłamać będzie taki już urok tych złodziei. Gospodarka się rozpędza i nie widzę powodu do wprowadzania ludzi w błąd.
   Poprzedni rząd też mógł doprowadzić do wzrostu gospodarczego ale... wolał wyprzedawać wszystko poza 3% zakładów Skarbu Państwa i napychaniem sobie kieszeni. A tylko wystarczyło nie kraść. Teraz jak widzą, że jest wzrost to kwiczą za utraconym korytem... Ja się grzecznie pytam jak długo jeszcze normalni ludzie będą zmuszeni słuchać co bredzi to stado PO-wskich pawianów???

   Usuń
  4. Stawiam na to drugie, ta przypadłość na stałe opanowała PO ;)

   Usuń

Prześlij komentarz