Komisja Europejska znów boleśnie uderza w Platformę Obywatelską! Tym razem uchodźcami!


Komisja Europejska grozi Polsce, Austrii i Węgrom rozpoczęciem procedury o naruszenie unijnego prawa, jeśli kraje dalej będą sprzeciwiać się obowiązkowym relokacjom uchodźców.– Mimo że większość państw członkowskich regularnie składa nowe zobowiązania i prowadzi relokację, Węgry, Polska i Austria jako jedyne nie dokonały relokacji ani jednej osoby. Stanowi to naruszenie ich zobowiązań prawnych, zobowiązań podjętych wobec Grecji i Włoch oraz zasady sprawiedliwego podziału odpowiedzialności – poinformowała Komisja Europejska.

Halo, halo halo! Czy nam się coś pomyliło, czy nie dalej niż w ubiegłym tygodniu lider Platformy Obywatelskiej powiedział, że temat uchodźców jest zakończony? Czy nie powiedział przypadkiem, że obecnie nikt od Polski nie wymaga przyjmowania uchodźców?Sytuacja wygląda tak, jakby Komisja Europejska działała na korzyść i zlecenie Dobrej Zmiany. W ubiegłym tygodniu na złość opozycji opublikowano raport KE dotyczący prognoz gospodarczych dla Polski. Dodajmy – pozytywnych prognoz.

Czekamy tylko, jak z Brukseli nadejdzie wiadomość, że zasadniczo to stan demokracji w Polsce jest dobry, a Trybunał Konstytucyjny działa prawidłowo :)

To będzie gwóźdź do trumny...

fot: YouTube

Komentarze

  1. LOL! Komisja Europejska może sobie poszczekać, gdy cztery państwa zawetują każdy ruch przeciw sobie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Srac unie... Wyjść z Unii zerwać razem ze skora reparacje po II WS z Niemiec i pomyśleć o sojuszu z państwami regionu na jakiś zdrowych, demokratycznych i uczciwych zasadach... Na chwile obecna wygląda to tak ze niedemokratycznie wybrany organ daje sobie prawo do oceniania stanu demokracji w danych krajach UE... Czyli złodziej jest sędzia na własnej rozprawie

    OdpowiedzUsuń
  3. Chyba czas najwyższy upomnieć się u Niemców o repasacje wojenne i zapłatę za wymordowanie milionów Polaków. Chyba wystarczajaco nas okradali w I wojnie, w II wojnie, w ostatnim okresie - zagrabiając nasze firmy - z wyposażeniem /stocznie, cukrownie itd. przejmując nasze zlecenia. Czas upomnieć się o nasze! Kto zaprosił tych "uchodżców" - niech ich podejmuje, ale u siebie !!Jak zapraszam gości, to nie odsyłam ich do sąsiadów. Czyżby Niemcy uważali się nadal za "panów" świata ?? Gdzie w umowie z unią - znajdują się jakieś zapisy, że Polska poddaje się pod "rządy" unii ?? Chyba czas podjąć konkretne decyzje i naprawdę obciążyć te wspaniałe Niemcy o zapłatę za wszystko, co Polsce czynili !! Chyba wszyscy mądrzy Polacy - też tak samo myślą !! Dość okradania i jeszcze w dodatku szantażowania Polski i Polaków !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz