Naprawdę przesadzili! Gazeta Wyborcza uznaje za „Człowieka Roku” polityka, który zajadle atakuje Polskę!


Gazeta Wyborcza” po raz dziewiętnasty wręczy tytuł „Człowieka Roku”. Tym razem redakcja przyznała go wiceszefowi Komisji Europejskiej, atakującemu nasz kraj Fransowi Timmermansowi. Czy można to komentować inaczej, niż słowami opisującego sprawę jako skandal i grubą przesadę?

– Nagradzamy obrońcę wartości, na których zbudowano Unię Europejską – powiedział Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego gazety.

Zastanawiamy się, czy to taki nowy standard dla redakcji z ul. Czerskiej? Nagradzamy, chwalimy zagranicznych polityków, którzy notorycznie i bez jakiś konkretnych argumentów wtrącają się w polskie sprawy?

Kto będzie następny? Może za rok, jeśli prezydent Francji Emmanuel Macron, utrzyma retorykę z kampanii wyborczej, nagroda powędruje do niego?

Ale byłyby szampańskie, francuskie wiwaty!

Fot: YouTube


Komentarze

  1. Za takie świństwo powinno się to wydawnictwo zamknąć na cztery spusty a naczelnego pod eskortą odstawić no lot do Izraela - tam jest miejsce dla takich.

    OdpowiedzUsuń
  2. Michnik chyba już nie potrafi opanować swojej nienawiści do Polski i Polaków. Zawsze przecież może opuścić "ten kraj" - jak on i jego pobratymcy - nazywają Polskę - Ojczyznę Polaków. Żydzi - pokroju Michnika, jego brata i wielu im podobnych przyzwyczaili się, doić Polskę i wciąż o to najbardziej walczą. Zawsze im w Polsce żyło się lekko i wygodnie - z pracy Polaków. Nie mogą pogodzić się z tym, że Polacy już mają dość utrzymywania tej nacji -nienawidzącej Polaków i Polski, a wciąż wyciągającej ręce za wyimaginowane "należności" - jak długo to jeszcze ma trwać ???

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz