Amerykanki zachwycone postawą Beaty Szydło! Nagrywają filmy i komentują fenomenalne przemówienie polskiej premier!


Premier Beata Szydło, po ostatnim sejmowym wystąpieniu, podczas którego w ostrych słowach komentowała zachowanie europejskich elit, w kontekście zamachu do którego doszło w Manchesterze, robi furorę na świecie!Oto przykład młodych amerykanek, które komentują fenomenalną postawę polskiej premier!


Czy premier Szydło stanie się tak popularna jak premier Orban? Tego życzymy, oraz tylu lat rządów :)

Źródło: TT
fot: YouTube

Komentarze

 1. "PO było grupą przestępczą!"
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Rządy PO to przejęcie władzy w Polsce przez niemieckie służby. Niemieckiego okupanta na scenie politycznej pozbyliśmy się.
  Teraz czas odzyskać wszystkie media.

  OdpowiedzUsuń
 3. PO powinni zdelegalizować sprzedali cała Polskę a teraz kwiczą jak świnie oderwani od koryta.Zdrajca Tusk i ten niemota bronek jak można było na nich głosować!!!!jakie to szczęście ze wybory wygrało PIS .Nigdy więcej rządów PO

  OdpowiedzUsuń
 4. Sędziowie bardzo chętnie przyjmują sprawy: pracownik - kontra korporacja. Jak np sędzia w W-wie. Sprawę ciagnęła przez 4 lata, żeby w końcu oddalić roszczenie pracownika i jeszcze obciażyć go "kosztami sądowymi", bo to dało jej gwarancję, że człowiek, którego nie stać na obrońcę, nie odwoła się od takiego "wyroku". Gratuluję dobrego samopoczucia takim sędziom. Wiadomo - korporacja dysponowała "warunkami" - żeby poprosić p.sędzię o właściwy wyrok. Rzeczywiście to "nadzwyczajna kasta" - a jaka sprawiedliwa ?? Czas pożegnać wielu z tej "nadzwyczajnej kasty". My chcemy do sądów chodzić po sprawiedliwość, a nie wasze kłamliwe wyroki !!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz