Adam Andruszkiewicz ostro o Ryszardzie Petru! „Jest dla mnie miernotą polityczną. Nie nadaje się do polskiej polityki”


Bardzo ostre słowa mówi w spocie opublikowanym w sieci pod adresem polityków Nowoczesnej poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz. Nazywa lidera Nowoczesnej „miernotą polityczną” i dodaje, że nie nadaje się on do polskiej polityki. Polityk atakuje również posłankę i nową szefową klubu Nowoczesna Katarzynę Lubnauer.
– Ryszard Petru jest dla mnie miernotą polityczną. Nie nadaje się do polskiej polityki i powinien z niej jak najszybciej zniknąć – mówi Adam Andruszkiewicz.

I dodaje kolejne bardzo mocne słowa, adresowane pod adresem lidera Nowoczesnej. Trzeba przyznać, że poseł Andruszkiewicz jak się rozkręci, jest nie do zatrzymania. 

– Wielką tragedią Polski jest to, że tacy ludzie jak Ryszard Petru są stawiani jako wzór i nową jakoś – zaznacza poseł.
Polityk dodaje, że wielu jego znajomych, którzy wychowali się na polskich osiedlach i ukończyli zwykłe polskie szkoły, reprezentowałoby lepiej od lidera N polskich obywateli w parlamencie.

Naprawdę warto tego posłuchać!Uważacie, że to za mocne słowa polityka Kukiz'15?

Źródło: Twitter
fot: YouTube


Komentarze

 1. "PO było grupą przestępczą!"
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam posła Andruszkiewicz młody,odważny i bardzo merytoryczny takich nam potrzeba w polityce!!!!100% racji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały młody człowiek poseł Andruszkiewicz - wie co mówi. Ta cała N. - to banda idiotów i mam nadzieję, że żaden normalny Polak, nie odda głosu na tę "nowoczesną" zgraję Tak samo - mam nadzieję, że także ta "wyjątkowa-nadzwyczajna kasta" zniknie z naszego sądownictwa. To nie są ludzie, którym można byłoby zaufać. Zbrodniarze - odpowiedzialni za mordowanie żołnierzy wyklętych. orzekający przeciwko uczciwym ludziom - ale biorący łapówki za orzekanie ma korzyść korporacji i różnych kombinatorów - trzymający ze złodziejami . To nie są sądy !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz