Adam Andruszkiewicz miażdży! III RP została tak zbudowana, że ludzie z komunistycznych układów zostali wprost przeniesieni do nowej Polski!


Poseł Kukiz 15 Adam Andruszkiewicz zanotował kolejne bardzo dobre wystąpienie w programie „Woronicza17” emitowanym w TVP info. Prezentujemy kilka bardzo celnych cytatów z wypowiedzi tego polityka.


Ja się wychowałem na zwykłym polskim osiedlu i byłem niejednokrotnie świadkiem sytuacji jak został potraktowany drobny złodziejaszek. Kara szybka i bezwzględna. Napastnik ma być traktowany z całą surowością i ofiara ma prawo zrobić wszystko, żeby ratować swoją rodzinę. I jeśli taki napastnik odczuje naszą obronę to bardzo dobrze! Następnym razem się nauczy, że nie kradnie się czyjejś własności! – mówił polityk.

W temacie układów:

III RP została tak zbudowana, że ludzie z komunistycznych układów zostali wprost przeniesieni do nowej Polski i do dziś cieszą się przywilejami. W jakim my państwie żyjemy? To jest wolny kraj czy postkolonialny, w którym komunistyczni agenci dalej rozdają karty pod stołem? – pytał.

W temacie Francji:

W Polsce nic złego się nie dzieje. Złe rzeczy dzieją się we Francji. Spójrzmy na ulice Paryża, Marsylii. Tam są zamachy, są gwałcone kobiety. Nie ukrywam, że jeżeli pan Macron zostanie prezydentem Francji to osobiście zainterweniuję w MSZ, aby sprawdzić czy wypowiedź o sankcjach dla Polski, jest oficjalnym stanowiskiem Francji.


Coraz lepiej mu idzie!

Źródło: Facebook / TVP Info
fot: YouTube


Komentarze