Absolutny HIT INTERNETU! Joanna Scheuring-Wielgus ma nadzieję, że „festiwal w Opolu odbędzie się w innym miejscu”


Trwa festiwal przed festiwalem w Opolu! Oczywiście sytuacja, nie ma nic wspólnego z muzyką, bowiem artyści zaproszeni na tegoroczny festiwal polskiej piosenki w Opolu, rezygnują z udziału w nim. Powody są różne. Może organizator jakim jest TVP? A może polityka? A może jakieś innego powody organizacyjne? Nie będziemy spekulować.Popis pomysłowości zaprezentowała posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus, który zaproponowała, aby przenieść festiwal do innego miasta!

Oglądamy:Czyż to nie piękna propozycja? Niech festiwal w Opolu, odbędzie się np. w Radomiu :):):)

Źródło: Radio Zet/Polsat News/Twitter
fot: YouTube

Komentarze

  1. Oczywiście że wiadomo dlaczego , spekulujecie na tematy tak śmieszne że szkoda mówić , a pomijacie milczeniem gdy w końcu czarno na białym powiedziano że Kurski uważa się za mecenasa kultury prezesowej :) za spekulacje uważacie dotacje dla Rydzyka , budowę Kaczotower i całkowitą kontrolę nad TVP przez polityków. Niestety już reszta , dla was wygodna to "fakty" . Nie wprowadzajcie "dobrej zmiany" tam gdzie wszystko działa !!!! I przestańcie udawać i mówić że jak ktoś pluje to deszcz pada !!@

    OdpowiedzUsuń
  2. Wioletta 360smart- udowadnia, że jest tak samo mądra jak większość "polityków" z idiotycznie-nowoczesnej. Takie wypowiedzi Wioletty są żenujące i świadczą o niej jak najgorzej,ta osoba uważa, że trzeba wyróżniać się swoją głupotą.żeby "zaistnieć". Właśnie jesteś taka "mądra", że nie zauważyłąś, bo wiele osób może mieć ochotę pluć na te twoe wypowiedzi - a wg ciebie "to deszcz pada". Głowy już nie wyleczysz.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz