To jest dopiero obłuda! Schetyna mówi, że po wygranej wzmocnią program 500+! Mieli osiem lat, żeby coś zrobić!


Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna komentował podczas spotkania z łódzkimi samorządowcami działania programu 500+. Jak przekonuje – PO po wyborach go utrzyma, a nawet wzmocni.

Mówiliśmy wielokrotnie, że ten program jest wydatkiem z naszego budżetu, który zostawaliśmy swoim następcą. To nie są pieniądze zarobione i zorganizowane przez ministra finansów rządu PiS. To po pierwsze. Po drugie, to program, który omija pierwsze dziecko. 1 mln 800 tys. rodzin 2+1 jest z tego wyłączonych, podobnie jak matki samotnie wychowujące dzieci. To program, który miał walczyć o lepszą demografię i który nie osiąga tutaj sukcesów, ale jest programem sztandarowym dla rządu PiS – wyliczał na spotkaniu Schetyna.

I szybko dodał:

– My jako Platforma mówimy: utrzymamy ten program po wyborach, wzmocnimy, rozszerzymy jego dotarcie. Będziemy rozmawiać i mieli konkretne projekty na pierwsze dziecko. Uważamy, że to najważniejsze i dla sprawiedliwego podziału tych pieniędzy i dla skutecznej walki o lepszą demografię – kwituje lider PO.

Najpierw ten program krytykowali. Potem chcieli przelicytować PiS dając pieniądze na każde dziecko, a teraz mówią, że go rozszerzą. Rządzili przez osiem lat i jakoś takiego programu nie wprowadzili...

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTubeKomentarze

 1. Wszyscy mają rację w sprawie 500+,tylko zobaczcie z jakiej kieszeni to idzie. Z pustego to i Salomon nie naleje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Schetyna we wniosku o wotum nieufności zarzuca PiSowi że p[rzez 500+ kilkadziesiąt tysięcy kobiet wyłączyło się z zawodowej aktywności. sami chcę żeby jeszcze więcej ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli PIS ma wiecej rozmu w glowie niz wy mieliscie,sami widzicie ze tylko oni nadaja sie do rzadzenia Polska was to trzeba zdelegalizowac i to prędziutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. twoim zdaniem trzeba wielkiego rozumu, zeby zadłużyć panstwo na wiele lat, tylko po to, aby kurdupel miał lepsze samopoczucie sztandarowego spełnienia obietnicy?? mało rozumiesz z tej polityki....

   Usuń
  2. Platforma zadluzyla panstwo niesamowicie i tego nikt nie widzial jak pieniadze szly do ich kieszeni. PiS nie daje swoich pieniedzy tylko te ktorych PO juz nie ma jak krasc

   Usuń
  3. -do Barbara - po pierwsze - PIS nie kradnie i umie gospodarzyć pieniędzmi, które też umie wygospodarować, po drugie ile ty masz wzrostu? Na pewno jesteś bardzo ograniczoną kretynką i kompletnie pozbawioną minimalnej inteligencji i kultury. Zapytaj PO gdzie podziały się pieniądze ze sprzedaży naszych firm, gdzie znikały płacone przez Polaków podatki, czyżby wszystko wydawali na ośmiorniczki i drogie alkohole u Sowy ??

   Usuń

Prześlij komentarz