Ten film pokazuje, że Komorowski był najgorszym prezydentem w historii Polski! Porównał Statuę Wolności do portowych dźwigów...


Lubimy wracać do starych dobrych i śmiesznych wypowiedzi byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Oczywiście najważniejsze jest dobro państwa, dlatego cieszymy się, że Andrzej Duda dognie reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. Jednak wtopy Komorowskiego to była pewna klasyka...


Oto jedna taka wypowiedź z cyklu „kompletna bzdura”, którą zaprezentował Bronisław Komorowski. Jeszcze jako prezydent mówił o dumie jaką Amerykanie czują gdy patrzą na Statuę Wolności. A Polsce? W Polsce też mamy dumę – mówił Komorowski!
Oglądajcie!Czy chodziło mu o doprowadzone do bankructwa stocznie? Czy może o te cudem odratowane, bo wcześniej państwo jakoś nie troszczyło się o ich los?

Fot: YouTubeKomentarze

 1. https://www.youtube.com/watch?v=MJLCcQPgye0

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba nic przy tym gdy 300 posłów za nasze pieniądze dyskutuje o objawieniach :) w rzekomo świeckim państwie ,przy konstytucyjnym rozdziale kościoła od państwa ... Takie wypowiedzi jak Komorowskiego nie sięgają nawet do pięt wypowiedziom Pawłowicz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, ha ha! To chyba wypowiedź urodziwej barmanki Wioletki z telewizyjnego odcinka "Ranczo"!

   Usuń
  2. Droga Pani Violetto Trzystu posłów za nasze pieniądze przez osiem lat nie zrobiło nic poza ruiną Polski i polskiej gospodarki. Ale dla takich osób jak Pani to choćby wam na głowę pluto to będziecie twierdzić, że deszcz pada. Was nie można nie lubić, was trzeba przytulić do serca dobrego psychoanalityka.

   Usuń
 3. Andrzej Duda zdecydowanie dognie reprezentuje Polskę.....

  OdpowiedzUsuń
 4. No nie, pisiory są super nie myla sie nigdy ,wyrazają się i kulturalnie i ze składem , ich porównania są tafne a zachowanie wysoce eleganckie i taktowne .

  OdpowiedzUsuń
 5. Spuśćmy zasłonę milczenia na mizerię tego człeka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale o co chodzi? Te dźwigi przecież zawsze były i będą symbolem walki o niepodległość w latach schyłku komunizmu w Polsce. Zawsze będą przypominać o grudniu 1970, no chyba że przez ten bełkot polityczny wolicie sobie nawzajem błędy wytykać. Nie darzę Bronka i jego 'kolectwa' zaufaniem i sympatią, ale w tym przypadku miał rację, a osąd kto, kiedy i w jaki sposób doprowadził do upadku stoczni zostawmy to pokoleniom i historykom. I tak wszyscy wiedzą kto stoi za upadkiem stoczni. Rząd ostatniego I Sekretarza PZPRu Mietka Rakowskiego ogłosił upadek stoczni pod koniec lat '80. Każdy to powinien wiedzieć a nie osądzać na podstawie chwili. Statua Wolności? Zgodzę się, i tak nie mamy lepszych symboli walki o wolność jak te nieszczęsne dźwigi portowe, symbol Polski Walczącej i napisów Solidarność na murach. Kto osądza to na podstawie jednego faktu bo np. nie lubi KODów, Petrów, Kopaczy i patrzy przez pryzmat polityczny to jest głupcem albo ślepcem. Miejcie szacunek do historii...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak a wiertarka udarowa jest symbolem wstrząsu jaki przeżyłem czytając ten wpis

   Usuń

Prześlij komentarz