Szefowa Kancelarii Prezydenta zaorała Gasiuk-Pihowicz! „Mam wrażenie, że pani za wcześnie wstała”


Doszło do zabawnej wymiany zdań pomiędzy posłanką Nowoczesnej Kamilą Gasiuk-Pihowicz, a szefową Kancelarii Prezydenta Małgorzatą Sadurską. Spór dotyczył relacji na linii prezydent Andrzej Duda – szef MON Antoni Macierewicz.


W ocenie posłanki Nowoczesnej, prezydent jest marionetką, a szef MON może robić z nim co żywnie mu się podoba.

Prezydent miesiącami siedział jak mysz pod miotłą. Po miesiącach krytyki za swoją bezużyteczność jako zwierzchnika sił zbrojnych wymyślono listy i spotkania, żeby ratować reputację. Mam wrażenie, że prezydent musiał stać na baczność podczas spotkania z Macierewiczem i Misiewiczem – mówiła Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej w Radiu ZET.

Na takie słowa w zabawny sposób (chyba tylko w taki) odpowiedziała Małgorzata Sadurska:

Mam wrażenie, że pani za wcześnie wstała – odpowiedziała szefowa prezydenckiej administracji.

Swoją drogą, my nie wiedzieliśmy na filmach pochodzących z tego spotkania Bartłomieja Misiewicza. A wy?

Źródło: Radio Zet
fot: YouTube/TwitterKomentarze

 1. Ma dziewczyna rację!!! Duda, jest nikim!!! Ośmiesza tylko to stanowisko. Wystarczy tylko zobaczyc co zrobił z zachowaniem Macierewicza. Listki do niego pisał!!! I to jest prezydent, zwierzchnik sił zbrojnych??? Macierewicz pojechał do niego i go delikatnie opier...ł i jest juz spokój!!! Po spotkaniu Duduś ,,wychodzi,, i pieprzy głupoty, że wszystko jest ok, że jest zadowolony z ,,ministra,, Macierewicza!!! Co za obłuda !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty tam byłeś...i wszystko widziałeś...madralo!!!ja uważam ,że Antoni Macierewicz i P.Prezydent Duda ...to odpowiedni ludzie na stanowiskach i najlepsi !!!

   Usuń
  2. Ty anonimowy musisz miec swoich ludzi w Kancelari Prezydenta.

   Usuń
  3. Anonimowy - po pierwsze użyłeś słowa dziewczyna do osoby trzydziestoparoletniej, już jesteś śmieszny , a po drugie ludzie na takich stanowiskach posyłają do siebie listy , a wiesz dlaczego , a żeby wszystko było odnotowane, i to się nazywa - procedury.

   Usuń
  4. Anonimowy a ty kim jesteś? Bałeś sie nawet ryj pokazać nie mówiąc o imieniu piszesz że Duda jest nikim jesteś w błęndzie On sie nie wstydzi swojego nazwiska a ty podpisałeś się anonimowy czyli to ty jesteś nikim

   Usuń
  5. Dupku anonimowy ...Co ty wiesz o zabijaniu??????

   Usuń
  6. Kucik ci w bucik zdegenerowany koderasto. Zlap sie za swoich prezydentow albo za fujarke albo oddaj stolczyk bo ci juz do lba uderza!

   Usuń
  7. anonimowy-hux menda spoleczna-kiedy ostatni raz dostales wpierdol.

   Usuń
  8. Anonimowy, z 3 kwietnia z 14.45, Jak prezydent jest nikim w twoim mniemaniu, to kim ty jesteś? No kim? według mojej oceny odmóżdżonym lemingiem lub też brakującym ogniwem w teorii Darwina! Udowodnij mi że nie mam racji! Na te twoje pierdoły zwykła gaździna ze wsi by powiedziała: "panoczku w dupie byliście gówno widzieliście, a bulczycie jak dupa w mydlinach" I miałaby w 100% rację!

   Usuń
 2. No i ma dwa zwoje mózgowe więcej niż kura, jeden żeby nie robił na podwórku, drugi żeby pisać taki bzdury!

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezydent Duda przynajmniej pokazuje klasę a nie robi z siebie idiote na każdym wyjeździe jak ten pajac Komorowski! Każdy może PIS i Prezydenta krytykować ale jakoś pensje idą w górę miejsc pracy przybywa a międzynarodowe agencje podnoszą wiarygodność Polski ! A gdyby nie Macierewicz Rząd Pelo kupił by karacale nie uzbrojone niż Turcja uzbrojone ! Przez 8 lat temu skur... nie zrobili nic dla zwykłego Kowalskiego a teraz krzyczą że dodadzą 500+ na pierwsze dziecko ! To zwykle świecie postkomunistyczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powinien wymienić od generała do kapitana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie dajcie sobie luz,anonimowy to po prostu celowo napisany hejt,no bo jak inaczej można wytłumaczyć takie totalne bzdury.koniec kropka

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz