Rafał Ziemkiewicz kontra Borys Budka i szach-mat! „Czy ja jestem łysym kurduplem o piskliwym głosie?”


Na Twitterze doszło do wymiany zdań pomiędzy publicystą Rafałem Ziemkiewiczem, a wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej Borysem Budką. Poszło o co? A raczej o kogo – Donalda Tuska i jego przesłuchanie w warszawskiej Wojskowej Prokuraturze Okręgowej. Jak widać ten temat jest, najważniejszy :)


Obiecywał cwaniaczek autostrady, a odkąd mu zabrali koguta, sam woli pociągiem… – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Na ten wpis zareagował poseł Budka:

Zakompleksiony facet pisze per cwaniaczek o byłym premierze i przewodniczącym Rady Europejskiej #żenada #dno #pseudodziennikarstwo – napisał Budka.

Rafał Ziemkiewicz nie pozostał dłuży i w swoim stylu odpowiedział:

A w ogóle to niby dlaczego miałbym być zakompleksiony? Czy ja jestem łysym kurduplem o piskliwym głosie, który karierę zrobił dzięki partii?

Szach mat!

Fot: YouTube17 komentarzy:

 1. buractwo się szerzy... jak się nie ma co powiedzieć, to się czepia wyglądu człowieka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POwiedział naczelny leming partii która za główny cel programowy ma czepianie się wyglądu Kaczyńskiego...

   Usuń
  2. no prosze, jakie lewactwo wrazliwe: to moze przypomnij soebie anonimie co mowicie o Prezesie Kaczynskim, co???????????

   Usuń
 2. Tego ministra to zapamiętałem z modnego garnitura ładnej gadki itd.Jedyne co zrobił to podniósł taksy prawnikom na odchodne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Borysław Dupka trafiony w sam punkt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kompleksy są związane z wyglądem albo z pochodzeniem... to raczej riposta Pana Ziemkiewicza trafiona, a nie buractwo...
  No chyba, że komentarz tyczył się budki to zwracam honor.

  OdpowiedzUsuń
 5. śmiecie karierowicze platfusy ujadają .Rudy złodziej ich guru folksdojcz gdyby kazał im zabijać własne rodziny to by strzelali do najbliższych w imię interesów jednej słusznej niemieckiej popranej partii .Takie szczury z anty-Polskiej partii nie powinny wogóle zabierać głosu .Chyba ,że po niemiecku ,ale to już za zachodnią Odrą tam mordą szczekać herr budka.

  OdpowiedzUsuń
 6. A to prawda, że toto to POmatołek PO tow. Wiesławie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, to prawda. Ten skrzeczący, łysy wypierdek to wnuczek starego zaplutego komucha - towarzysza Gomułki. Niedaleko padło zgniłe jabłko od czerwonej jabłonki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gomułka choć gimnazjum nie kończył był skromnym i uczciwym Polakiem. Jego wnuk pochodzenie ma po babci i nie lubi Polaków.

   Usuń
 8. No nie jest.Pan bóg wie co robi jak obdziela takich budków smiesznością.

  OdpowiedzUsuń
 9. buda a to jaki to kraj na świecie pozwala sobie na to by po jego kwaterze wywiadu wałęsali się agenci moskiewskiego cara i ty łżesz ze tusk jest nie winny

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię to,masz to na co sobie zasłużyłeś...łysy,szpetny i głupi POpaprańcu.

  OdpowiedzUsuń